KDO JSME:

Jsme rychle se rozvíjející zdravotnická skupina sdružující poskytovatele zdravotních služeb. Působíme v široké škále zdravotnických oborů, například gynekologie, ortopedie, kardiologie, neurologie, gastroenterologie, dermatovenerologie, alergologie, endokrinologie, asistovaná reprodukce, zobrazovací metody, lékárenství a mnohé další zdravotnické obory. Poskytujeme péči ambulantní a jednodenní, dětem i dospělým. Jsme mladý tým, který české zdravotnictví nejen posouvá do nové etapy technologií a trendů, ale chce být ikonou české privátní zdravotnické péče. Hledáme nové posily do našich týmů, nyní na juniorní pozici účetní/ho.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Účtování, kontrola a tvorba standardních dokladů a operací (faktury vydané a přijaté, interní doklady, aj.)
  • Evidence pohledávek a závazků
  • Účtování a vedení majetku: evidence, odpisy, ocenění
  • Spolupráce na zpracování ekonomických a hospodářských statistik, informací, výkazů a hlášení vyplývajících z legislativy
  • Spolupráce na závěrkových operacích a konsolidaci výkazů
  • Příprava a kontrola bankovních příkazů k úhradě

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • předchozí praxe výhodou
  • dobrá znalost podvojného účetnictví, daňových a účetních předpisů
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost práce s účetním softwarem POHODA výhodou
  • proaktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost a spolehlivost

CO NABÍZÍME?

  • práci v inovativní společnosti, které záleží na jejích klientech a zaměstnancích
  • pracovní smlouvu na 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
  • plný pracovní úvazek
  • nástup ihned nebo dle domluvy
  • příjemné pracovní prostředí, malý stabilní tým
  • rozmanitou a zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • možnost profesní seberealizace a dalšího rozvoje
  • moderní kanceláře přímo u metra Pankrác
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, Multisport karta, notebook, telefon)

DALŠÍ KROKY:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Společnost
Innova Healthcare a.s.
Adresa
Na strži 2102/61a, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Fakturant/fakturantka, Mzdový účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.