Něco o nás:

Jsme mladá progresivní firma, která se zaměřuje na poskytování služeb v oblastech zdravotnictví na území celé České republiky, a to konkrétně na jednodenní chirurgii, stomatologii, oční lékařství a specializované zařízení poliklinického typu.

Co od Vás požadujeme?

  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly
  • Samostatnost, proaktivitu
  • Praxi ze zdravotnického zařízení
  • klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování
  • týmovou spolupráci - chuť dohodnout se s kolegy a umět si navzájem vyjít vstříc

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

Hledáme kolegu, který si převezme koordinaci očkování od přihlášení, rezervace termínu, podávání informací a zároveň zajistí plynulý administrativní chod očkovacího místa.

Náš nový kolega bude přijímat pacienty a vyřizovat potřebné náležitostí před samotným očkováním, např: eviduje klienta na základě osobního dokladu a kartičky zdravotní pojišťovny do potřebných systémů, koordinuje plynulý chod očkování včetně navigace pro pacienty, dobrovolníky

Náplň práce:

  • příprava rozpisů směn a zajištění plné obsazení jednotlivých směn potřebným personálem, a to včetně dobrovolníků
  • zodpovědnost za přípravu metodických návodů a postupů pro dané pracovní pozice
  • vytváření plánů očkování pro 1. a 2. dávku vakcíny
  • spolupráce s marketingem, HR
  • zajištění proškolení BOZP a PO

Výhodou je znalost některého z níže uvedených systémů:

  • Reservatic
  • COVID FORMS APP – jen na základě rozhodnutí nadřízeného
  • Stránky UZIS - eregotp.ksrzis.cz
  • Správce očkování – jen na základě rozhodnutí nadřízeného
  • Medicus nebo SmartMedix

Co nabízíme?

  • práci v inovativní společnosti, které záleží na jejich klientech a zaměstnancích
  • příjemné pracovní prostředí
  • velmi dostupné pracoviště hned u metra Hůrka
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance

Další kroky:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám Váš životopis. My Vás následně během jednoho týdne budeme kontaktovat. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit!

Společnost
Innova Healthcare a.s.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Zdravotní sestra, Záchranář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel