Něco o nás:

Jsme mladá progresivní firma, která se zaměřuje na poskytování služeb v oblastech zdravotnictví na území celé České republiky, a to konkrétně na jednodenní chirurgii, stomatologii, ortopedii, oční lékařství, gynekologii a další specializované obory.

Náplň práce:

  • budete interně zastřešovat právní poradenství v oblasti podnikového práva
  • vyhotovování smluv dle potřeby vedení společnosti a jednotlivých oddělení
  • budete mít na starosti revize a úpravy smluv
  • spolupráce při zastupování společnosti v soudních sporech a v jednání se správními orgány
  • podílení se na tvorbě vnitřních předpisů
  • podpora při akvizičních činnostech a příprava transakční dokumentace

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání právního směru (Mgr.), pozice vhodná i pro absolventy
  • zájem pohybovat se v oblasti podnikového práva s přesahem do zdravotnického práva
  • smysl pro zodpovědnost
  • chuť učit se nové věci
  • organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci v inovativní společnosti, které záleží na jejich klientech a zaměstnancích
  • příjemné pracovní prostředí
  • rozmanitou a zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • možnost profesní seberealizace a dalšího rozvoje
  • moderní kanceláře u metra Pankrác
  • motivační finanční ohodnocení
  • systém firemních benefitů (5 týdnů dovolené, stravenkový tarif, Multisport karta, notebook, telefon)

Další kroky:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám Váš životopis. My Vás následně během jednoho týdne budeme kontaktovat a pokud se naše požadavky budou shodovat, rádi se s Vámi setkáme na kávě nebo čaji u nás ve společnosti.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit!

Společnost
Innova Healthcare a.s.
Adresa
Na strži 2102/61a, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Právní služby, Zdravotnictví a sociální péče, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Innova Healthcare a.s., Lucie Mašínová