Společnost Infinit provozuje síť relaxačních center v Praze a Brně, která poskytují svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness. Relaxační centra Infinit jsou samostatnou součástí hotelových komplexů a disponují saunovým světem poskytující rozmanitý výběr saun i saunových ceremoniálů, různými typy termálních a relaxačních bazénů a příjemným relaxačním prostředím, ve kterém nabízí další spektrum služeb jako jsou např. masáže, privátní zóny či whirlpool.

Pro posílení našeho profesionálního a přátelského týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na uvedenou pozici.

Recepční a obsluha wellness a sportovního centra

Přijmeme obsluhu do relaxačního a sportovního centra Infinit ve Sportcentru Step, v Praze - Vysočanech. V našem centru najdete sportovní aktivity a vodní a saunový svět.

Ve vodním světě můžete využít plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi. V saunovém světě najdete tradiční finskou saunu, exotickou tropickou saunu, saunový srub s parním nárazem, medovou, krbovou finskou a bylinkovou saunu. K ochlazení je připraven sud s ledovou tříští, venkovní ochlazovací bazének, ledové vědro či sprchy. V areálu Sportcentra je pak několik tenisových venkovních a vnitřních kurtů, tři klimatizované squashové kurty a 12 zastřešených kurtů na badminton.

Více se o nás dozvíte na www.saunovysvet.cz, www.infinit.cz nebo www.sportstep.cz.

Náplň práce:

* práce na recepci
* komunikace se zákazníky
* příprava nápojů + obsluha zákazníků
* udržování pořádku v podniku

Požadujeme:

* znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni (obsluha cizinců na recepci)
* příjemné vystupování
* dobré komunikační schopnosti
* pečlivost, samostatnost, flexibilitu
* smysl pro pořádek
* kladný vztah k relaxaci a sportu

Pracovní doba:

- 4-6 dní v týdnu (2 víkendy v měsíci - 1x za 14 dní)
- práce na ranní/odpolední směny

Nabízíme:

* dlouhodobou spolupráci ve velmi příjemném prostředí relaxačního a sportovního centra
* zázemí stabilní společnosti
* spolupráci na plný úvazek i formou brigády – vhodná práce při studiu (směny dle dohody)
* zajímavý a dlouhodobě stabilní výdělek pro studenty
* motivační platové ohodnocení, příplatky za práci o víkendu a ve svátcích
* zajímavý systém benefitů v našich wellness centrech
* zvýhodněné ceny stravování
* podporu vzdělávání – formou školení, kurzů a coachingu
* prostor pro osobní rozvoj a možnost kariérního růstu
* nástup dle dohody (možný ihned)

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj životopis.

Těšíme se na Vaše odpovědi a případnou spolupráci.

Společnost
Infinit relaxační centra
Adresa
Malletova 2350/6, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Infinit relaxační centra, Monika Žáková