Společnost Imperial Tobacco CR, s.r.o. patří mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu, kde působí již téměř 30 let.
Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří např. cigarety Davidoff, West, P&S nebo Gauloises.
Nově přicházíme s další generací produktů, které rozšíří našim zákazníkům možnost výběru a přinesou nové významné benefity.
Naši zaměstnanci pracují na centrále v Praze na Andělu a lokální zastoupení působí po celé České republice. O péči a přístupu k našim zaměstnancům svědčí i 2 ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe, jehož jsme držitelem.

Asistent/ka Generálního Manažera

Osobní asistent/ka zajišťuje veškerou administrativní podporu pro generálního manažera Clusteru CE&Ukraine. Zároveň poskytuje administrativní podporu management týmu a spolupracuje s recepcí.

Co budete dělat:

  • administrativní podporu generálnímu manažerovi a management týmu
  • správu kalendáře
  • organizaci a plánování schůzek a meetingů včetně agendy
  • organizaci tuzemských i zahraničních služebních cest - zajištění ubytování, rezervace letenek, vyúčtování, víza
  • podílet se na interní komunikaci a její distribuci na kolegy
  • překlady materiálů z AJ
  • spolupráce s recepcí (plánování akcí, podpora, záskok)
  • výpomoc personálnímu oddělení (administrace benefitního programu)

Co budete potřebovat:

  • silnou přátelskou osobnost schopnou zajistit včas vše potřebné
  • velmi dobrou znalost AJ pro každodenní použití
  • zkušenost na obdobné pozici v mezinárodní firmě
  • uživatelskou znalost práce s MS Office
  • výborné komunikační dovednosti
  • profesionální přístup k externím i interním zákazníkům
  • výborné organizační dovednosti, proaktivní přístup a samostatnost

Co nabízíme:

  • seberealizaci a další profesní rozvoj (včetně možnosti online vzdělávání 24/7)
  • 25 dní dovolené + až 5 dní dalšího volna
  • flexibilní pracovní dobu, po dohodě možnost práce z domu
  • cafeterii
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • multisport kartu, stravenky a další benefity

Společnost
Imperial Tobacco CR, s.r.o.
Adresa
Radlická 3201/14, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Asistentka, Office Manager, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Imperial Tobacco CR, s.r.o., Jan Soóky