Společnost Imperial Tobacco CR, s.r.o. patří mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu, kde působí již téměř 30 let.
Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří např. cigarety Davidoff, West, P&S nebo Gauloises.
Nově přicházíme s další generací produktů, které rozšíří našim zákazníkům možnost výběru a přinesou nové významné benefity.
Naši zaměstnanci pracují na centrále v Praze na Andělu a lokální zastoupení působí po celé České republice. O péči a přístupu k našim zaměstnancům svědčí i 2 ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe, jehož jsme držitelem.

Sales Operation Assistant

Náplň práce:

Správa zákaznických databází

Příprava centrálních ceníků

Shromažďování logistických informací o výrobcích

Kontrola, příprava a evidence smluv s odběrateli a smluv o pronájmu nebytových prostor

Kontrola nákladů prodejního týmu

Vyhodnocování prodejních dat a příprava statistik

Zakládání a aktualizace dat ve firemní databázi

Zpracování objednávek a faktur

Aktualizace firemních databází

Běžná administrativa oddělení Sales Operation

Spolupráce s ostatními odděleními

Co očekáváme?

Středoškolské vzdělání

Znalost MS Office, zejména znalost práce s Excelem

Znalost práce v SAP nebo obdobném ekonomickém programu

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Co nabízíme:

- 25 dní dovolené + až 5 dní dalšího volna
- flexibilní pracovní doba
- cafeteria
- smlouvu na dobu neurčitou
- náhrada za nemocenskou
- multisport, stravenky a další benefity včetně možnosti online vzdělávání

Společnost
Imperial Tobacco CR, s.r.o.
Adresa
Radlická 3201/14, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Imperial Tobacco CR, s.r.o., Petra Suchárová