Společnost Imperial Tobacco CR, s.r.o. patří mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu, kde působí již téměř 30 let.
Naši zaměstnanci pracují na centrále v Praze na Andělu a lokální zastoupení působí po celé České republice. O péči a přístupu k našim zaměstnancům svědčí i ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic, jehož jsme držitelem.
Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří např. cigarety Davidoff, West, P&S nebo Gauloises.

Trade Marketing Manager

Baví tě FMCG svět, kampaně a máš rád výzvy? Pak čti určitě dál :)

Do našeho týmu hledáme zkušeného marketéra, který bude vést malý Trade marketingový tým:

Náplň práce:

- vedení týmu Trade a marketingových specialistů
- vyhodnocování marketingových akcí a nákladů
- komunikace s klíčovými zákazníky a partnery
- monitorování trhu
- řízení českého obchodu a Travel retail včetně plánování rozpočtu
- zodpovědnost za přípravu Trade Marketingové strategie (včetně propagačního nábytku), Loyalty program a ročních plánů
- dohlížení na vyhodnocování obchodních iniciativ
- reportování vedení společnosti a obchodním partnerům
- spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání ekonomického směru výhodou
- alespoň 3 roky praxe v oblasti marketingu
- dobré prezentační, komunikační a argumentační dovednosti
- analytické dovednosti, schopnost stanovit si priority
- plynulá angličtina a čeština/slovenština
- dobrá znalost MS Office (zejména Excel a PowerPoint)
- ochota cestovat

Nabízíme:

- možnosti dalšího rozvoje a online vzdělávaní
- vedení skvělého týmu a práce na zajímavých projektech
- možnost práce z domu
- roční bonus
- 25 dnu dovolené + až 4 dní osobního volna
- práci na HPP, smlouva na dobu neurčitou
- cafeterie, stravenky a další benefity

Společnost
Imperial Tobacco CR, s.r.o.
Adresa
Radlická 3201/14, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Kafetérie, Sleva na firemní výrobky/služby, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Project Manager, Marketingový ředitel/manažer, Category Manager, Marketingová strategie, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Imperial Tobacco CR, s.r.o., Petra Suchárová