Společnost Imperial Tobacco CR, s.r.o. patří mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu, kde působí již téměř 30 let.
Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří např. cigarety Davidoff, West, P&S nebo Gauloises.
Nově přicházíme s další generací produktů, které rozšíří našim zákazníkům možnost výběru a přinesou nové významné benefity.
Naši zaměstnanci pracují na centrále v Praze na Andělu a lokální zastoupení působí po celé České republice. O péči a přístupu k našim zaměstnancům svědčí i 2 ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe, jehož jsme držitelem.

Obchodní zástupce - region Chomutov, Kadaň, Klášterec nad O.

Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří

NÁPLŇ PRÁCE

  • Pravidelné návštěvy zákazníků ve svěřeném regionu (Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří)
  • Získávání nových zákazníků
  • Aktualizace databáze odběratelů
  • Vyhledávání příležitostí rozvoje spolupráce se stávajícími zákazníky
  • Monitorování situace na trhu
  • Kontrola vystavení zboží, zajištění správné prezentace výrobků
  • Případné doplnění chybějících produktů
  • Realizace promo aktivit a prodejních akcí
  • Účast na pravidelných poradách a školeních obchodního týmu

POŽADUJEME

  • Odborné nebo všeobecné vzdělání ukončené maturitou
  • Alespoň dvouletou zkušenost v oblasti prodeje
  • Smysl pro týmovou práci
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Silnou orientaci na zákazníka
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

  • Samostatnou, pestrou a perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Práci na HPP
  • Zavedený region s aktivními zákazníky
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní telefon, notebook a vůz
  • Dlouhodobý vzdělávací systém
  • Další zajímavé benefity

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis.

Zasláním Vašeho CV souhlasíte se zpracováním a použitím poskytnutých osobních dat společností Imperial Tobacco CR, s.r.o., Radlická 14/3201, 150 00 Praha 5 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Společnost
Imperial Tobacco CR, s.r.o.
Adresa
Chomutov
Klášterec nad Ohří
Ústecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Imperial Tobacco CR, s.r.o., Petra Suchárová