Imperial Brands patří mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu. Působíme zde již téměř 30 let a jsme hrdí na naše značky Davidoff, West, P&S nebo Gauloises. V nové generaci produktů nabízíme mimo jiné vaporizéry blu a nikotinové polštářky ZoneX.

Našich zaměstnanců si vážíme a o tom svědčí také ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe, jehož jsme držitelem.

Obchodní zástupce - region Mladá Boleslav

NÁPLŇ PRÁCE

  • pravidelné návštěvy zákazníků ve svěřeném regionu (Mladoboleslavsko)
  • vyhledávání příležitostí rozvoje spolupráce se stávajícími zákazníky
  • získávání nových zákazníků
  • aktualizace databáze odběratelů
  • monitorování situace na trhu
  • kontrola vystavení zboží, zajištění správné prezentace výrobků a případné doplnění
  • realizace promo aktivit a prodejních akcí
  • účast na pravidelných poradách a školeních obchodního týmu

POŽADUJEME

  • minimálně dva roky zkušeností v oblasti prodeje
  • silnou orientaci na zákazníka
  • vynikající komunikační schopnosti a profesionální vystupování
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a smysl pro týmovou práci
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • středoškolské vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • znalost AJ výhodou

NABÍZÍME

  • samostatnou, pestrou a perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti na HPP
  • zavedený region
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní telefon, notebook a vůz (možné i k soukromému využití)
  • dlouhodobý vzdělávací systém
  • další zajímavé benefity

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis.

Zasláním Vašeho CV souhlasíte se zpracováním a použitím poskytnutých osobních dat společností Imperial Tobacco CR, s.r.o., Radlická 14/3201, 150 00 Praha 5 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

O firmě

IMPERIAL BRANDS

Imperial Brands patří mezi přední distributory tabákových výrobků a produktů nové generace na českém trhu. Jako součást mezinárodní skupiny Imperial Brands PLC, která zaměstnává více než 30.000 zaměstnanců ve 160 zemích světa, chceme našim zákazníkům poskytovat jen to nejlepší. Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří například vaporizéry blu, nikotinové polštářky ZoneX, cigarety Davidoff, West nebo P&S a také prémiové tabáky Drum a Golden Virginia.

Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Imperial Brands, Dáša Trnková