Imperial Brands patří mezi přední distributory tabákových výrobků na českém trhu. Působíme zde již téměř 30 let a jsme hrdí na naše značky Davidoff, West, P&S nebo Gauloises. V nové generaci produktů nabízíme mimo jiné vaporizéry blu a nikotinové polštářky ZoneX.

Našich zaměstnanců si vážíme a o tom svědčí také ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe, jehož jsme držitelem.

Obchodní zástupce - region Mělník, Mladá Boleslav

NÁPLŇ PRÁCE

  • pravidelné návštěvy zákazníků ve svěřeném regionu (Mělnicko, Mladoboleslavsko)
  • vyhledávání příležitostí rozvoje spolupráce se stávajícími zákazníky
  • získávání nových zákazníků
  • aktualizace databáze odběratelů
  • monitorování situace na trhu
  • kontrola vystavení zboží, zajištění správné prezentace výrobků a případné doplnění
  • realizace promo aktivit a prodejních akcí
  • účast na pravidelných poradách a školeních obchodního týmu

POŽADUJEME

  • minimálně dva roky zkušeností v oblasti prodeje
  • silnou orientaci na zákazníka
  • vynikající komunikační schopnosti a profesionální vystupování
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a smysl pro týmovou práci
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • středoškolské vzdělání
  • trestní bezúhonnost
  • znalost AJ výhodou

NABÍZÍME

  • samostatnou, pestrou a perspektivní práci ve stabilní mezinárodní společnosti na HPP
  • zavedený region
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní telefon, notebook a vůz (možné i k soukromému využití)
  • dlouhodobý vzdělávací systém
  • další zajímavé benefity

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis.

Zasláním Vašeho CV souhlasíte se zpracováním a použitím poskytnutých osobních dat společností Imperial Tobacco CR, s.r.o., Radlická 14/3201, 150 00 Praha 5 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Společnost
IMPERIAL BRANDS
Adresa
Mělník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Imperial Brands, Dáša Trnková