IMPERIAL BRANDS

Imperial Brands patří mezi přední distributory tabákových výrobků a produktů nové generace na českém trhu. Jako součást mezinárodní skupiny Imperial Brands PLC, která zaměstnává více než 30.000 zaměstnanců ve 160 zemích světa, chceme našim zákazníkům poskytovat jen to nejlepší. Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří například vaporizéry blu, nikotinové polštářky ZoneX, cigarety Davidoff, West nebo P&S a také prémiové tabáky Drum a Golden Virginia.

Proč k nám?

Našich 120 zaměstnanců můžeme rozdělit na centrálu sídlící v Praze na Andělu a lokální zastoupení působící po celé republice. O péči a přístupu k našim zaměstnancům svědčí i to, že jsme již dvakrát získali prestižní ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe.

"Imperial Brands nabízí hodně příležitostí, jsme společnost, která oceňuje talent a výkon. Pokud jste obětaví a dokážete se své práci oddat, můžete se u nás těšit na skvělou kariéru." Aleš Struminský, General Manager Central Europe & Ukraine Cluster

"Naše společnost svým přístupem, atmosférou a podmínkami podporuje v každém zaměstnanci touhu být lepším a překonávat dané úkoly. Imperial Brands je skvělým zaměstnavatelem pro ty, kteří mají rádi výzvy, nebojí se práce a chtějí být součástí týmu skvělých kolegů." Tomáš Hrabánek, Field Force Manager CR.

Koho hledáme?

Datum vystavení6. ledna

S kým budete pracovat?

Aleš Struminský – foto
Aleš Struminský
General Manager Central Europe & Ukraine Cluster

Pro Imperial Brands jsem začal pracovat v roce 2002 jako Key Account Manager. Bylo mi 25 let a dostal jsem na starost většinu mezinárodních zákazníků jako Tesco nebo Shell, což byla pro mne v tomto věku obrovská zkušenost a příležitost se učit. Dalším důležitým okamžikem mé kariéry bylo povýšení na pozici obchodního ředitele pro ČR - ve 29 letech jsem vedl obchodní tým se 120 zaměstnanci. V posledních 7 letech jsem pracoval na vedoucích pozicích v Evropě i Asii; dohromady jsem řídil 14 trhů.

Markéta Poznerová – foto
Markéta Poznerová
Finance Manager CR

Do finančního oddělení jsem nastoupila v roce 2005. Pracuji na pozici Finance Manager pro Českou republiku. Často se za finanční oddělení účastním klíčových projektů a získávám nové zkušenosti nejen ve finanční oblasti. Mám ráda různorodost a změna mi není cizí. Společnost si cení svých zaměstnanců a velmi dbá na jejich rozvoj a vzdělávání. V Imperial Brands oceňuji pracovní prostředí, které je přátelské a otevřené.

Tomáš Hrabánek – foto
Tomáš Hrabánek
Field Force Manager CR

Pro Imperial Brands pracuji již od roku 1997, začínal jsem na pozici obchodního zástupce. V dalších obdobích jsem měl možnost pracovat na různých pozicích v obchodním oddělení až po mou stávající pozici Field Force Managera. Ačkoliv se 20 let v jedné společnosti může zdát jako velmi dlouhá doba, musím říci, že každá pozice, každý projekt a vlastně každý den je novou zkušeností, které mě stále posouvají dále.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme