IMPERIAL BRANDS

Imperial Brands patří mezi přední distributory tabákových výrobků a produktů nové generace na českém trhu. Jako součást mezinárodní skupiny Imperial Brands PLC, která zaměstnává více než 30.000 zaměstnanců ve 160 zemích světa, chceme našim zákazníkům poskytovat jen to nejlepší. Jsme hrdí na to, že do našeho portfolia značek patří například vaporizéry blu, nikotinové polštářky ZoneX, cigarety Davidoff, West nebo P&S a také prémiové tabáky Drum a Golden Virginia.

Proč k nám?

Našich 130 zaměstnanců můžeme rozdělit na centrálu sídlící v Praze na Andělu a lokální zastoupení působící po celé republice. O péči a přístupu k našim zaměstnancům svědčí i to, že jsme již třikrát získali prestižní certifikaci TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe.

"Imperial Brands nabízí hodně příležitostí, jsme společnost, která oceňuje talent a výkon. Pokud jste obětaví a dokážete se své práci oddat, můžete se u nás těšit na skvělou kariéru." Aleš Struminský, General Manager Central Europe & Ukraine Cluster

"Naše společnost svým přístupem, atmosférou a podmínkami podporuje v každém zaměstnanci touhu být lepším a překonávat dané úkoly. Imperial Brands je skvělým zaměstnavatelem pro ty, kteří mají rádi výzvy, nebojí se práce a chtějí být součástí týmu skvělých kolegů." Tomáš Hrabánek, Field Force Manager CR.

Koho hledáme?

Datum vystaveníPřidáno dnes

Brand Activation Specialist

IMPERIAL BRANDS
Adresa Praha – Smíchov
Datum vystavení26. listopadu

IT Logistics Support

IMPERIAL BRANDS
Adresa Praha – Smíchov
Datum vystavení23. listopadu

S kým budete pracovat?

Bojan Stoevski – foto
Bojan Stoevski
Market Manager CR

Pro Imperial Brands jsem začal pracovat v roce 2012 v Makedonii jako aktivační manažer v segmentu HoReCa. Od roku 2015 jsem v ČR pracoval na různých marketingově-obchodních pozicích, než jsme získal pozici Market Managera. IB je v ČR jednou z mála firem, kterým se podařilo 3x úspěšně získat certifikací TOP EMPLOYER. Je to pro nás zároveň impulz k tomu, abychom se i nadále zlepšovali a přilákali tak další nové zaměstnance do našeho atraktivního pracovního prostředí.

Markéta Poznerová – foto
Markéta Poznerová
Finance Manager CR

Do finančního oddělení jsem nastoupila v roce 2005. Pracuji na pozici Finance Manager pro Českou republiku. Často se za finanční oddělení účastním klíčových projektů a získávám nové zkušenosti nejen ve finanční oblasti. Mám ráda různorodost a změna mi není cizí. Společnost si cení svých zaměstnanců a velmi dbá na jejich rozvoj a vzdělávání. V Imperial Brands oceňuji pracovní prostředí, které je přátelské a otevřené.

Tomáš Hrabánek – foto
Tomáš Hrabánek
Field Force Manager CR

Pro Imperial Brands pracuji již od roku 1997, začínal jsem na pozici obchodního zástupce. V dalších obdobích jsem měl možnost pracovat na různých pozicích v obchodním oddělení až po mou stávající pozici Field Force Managera. Ačkoliv se 20 let v jedné společnosti může zdát jako velmi dlouhá doba, musím říci, že každá pozice, každý projekt a vlastně každý den je novou zkušeností, které mě stále posouvají dále.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme