JSME IMI PRECISION ENGINEERING - UDRŽUJEME SVĚT V POHYBU!

Pojďte pracovat se skvělými lidmi, můžete se hodně naučit a práce Vás bude bavit!

Jsme světový lídr v oblasti technologií přesného řízení médií a pohybu. Dodáváme skvělá řešení pro naše zákazníky zabývající se nejnáročnějšími technickými úlohami ve světě. Posouváme svět vpřed!

Více informací o nás najdete na: www.hybemesvetem.cz

Inženýr konstrukce

Náplň práce

  • Podpora řešení problémů na výrobních linkách
  • Technická podpora stávajících produktů
  • Technická podpora při testování
  • Vytváření a implementace inženýrských změn
  • Tvorba technické a projektové dokumentace
  • Tvorba 2D/3D výkresů/modelů částí a sestav
  • Vývoj nových produktů
  • Navrhování a stavba prototypů
  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Kalkulace nákladů
  • Podpora při certifikačních řízeních
  • Podpora při vytváření produktových dat
  • Podpora VAVE aktivit
  • FMEA
  • Spolupráce se zahraničními týmy

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Ochotu učit se nové věci a kontinuálně na sobě pracovat
  • Psychická odolnost při řešení technických problémů
  • Aktivní znalost 3D CAD systému (Autodesk INVENTOR, Vault)
  • Zkušenost s procesem návrhu výrobků výhodou (APQP)
  • Technické a analytické myšlení, samostatnost, iniciativa
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (preferováno), německý jazyk výhodou
  • Zkušenost s používáním podnikových ERP systémů výhodou (JDE)
  • Pokročilá znalost MS Excel výhodou
  • Znalost programování výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí a perspektiva nadnárodní společnosti
  • Stabilní pracovní místo – hledáme motivované a šikovné kolegy/-ně
  • Jazykové vzdělávání
  • MultiSport karta
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Zvýhodnění mobilní tarif
  • Zajištěná bezplatná autobusová doprava z centra Brna až před bránu firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned

Společnost
IMI International s.r.o.
Adresa
Evropská 852, Modřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IMI International s.r.o., Dana Sklenářová