Společnost IDIADA CZ a. s. je součástí korporace Applus+ IDIADA a patří mezi nejvýznamnější dodavatele vývojových řešení v automobilovém průmyslu v České republice. Applus+ IDIADA poskytuje komplexní řešení pro automobilový průmysl, od vývoje a designu přes FEM výpočty až po testování a homologace. Sídlo mateřské společnosti je ve Španělsku, kde je vybudován moderní polygon a laboratoře pro testování jak jednotlivých komponent, tak i celých vozů.
Hlavní vývojová centra jsou v České republice, Německu, Španělsku, Brazílii, Indii a Číně. Celosvětově ve společnosti Applus+ IDIADA pracuje více než 2500 lidí. Společnost IDIADA CZ a. s. zaměstnává přes 250 lidí a má 6 poboček: v Hradci Králové, Liberci, Mladé Boleslavi, Praze, Kvasinách a v Brně.

Výpočtář FEM

Náplň práce:

Příprava a vyhodnocení komplexních úloh pro tyto oblasti:
- statika, dynamika, MBS, Crash
- příprava a vyhodnocení experimentu
- kontrola a prezentace výsledků

Požadavky:

- VŠ vzdělání v oblasti strojírenství (zaměření na mechatroniku, aplikovanou mechaniku či matematické modelování výhodou)
- anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
- kreativita, schopnost přinášet nová technická řešení
- schopnost samostatného logického uvažování a řešení úkolů
- pečlivost, důslednost, příjemné a profesionální vystupování
- potenciál uspět v mezinárodním prostředí

Nabízíme:

- atraktivní práci v týmu plném milých a přátelských kolegů
- zaškolení od zkušených kolegů
- smlouvu na dobu neurčitou
- vynikající platové ohodnocení
- neformální firemní kulturu
- velké množství zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, štědré příspěvky na jazykové kurzy, Sick Days, atd.)

Místo výkonu práce:

  • HRADEC KRÁLOVÉ - Vysoké Mýto

V případě Vašeho zájmu kontaktujte naše personální oddělení.

Společnost
IDIADA CZ a.s.
Adresa
Vysoké Mýto – Vysoké Mýto-Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Project Manager, Strojní inženýr, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.