Společnost IDIADA CZ a. s. je součástí korporace Applus+ IDIADA a patří mezi nejvýznamnější dodavatele vývojových řešení v automobilovém průmyslu v České republice. Applus+ IDIADA poskytuje komplexní řešení pro automobilový průmysl, od vývoje a designu přes FEM výpočty až po testování a homologace. Sídlo mateřské společnosti je ve Španělsku, kde je vybudován moderní polygon a laboratoře pro testování jak jednotlivých komponent, tak i celých vozů.
Hlavní vývojová centra jsou v České republice, Německu, Španělsku, Brazílii, Indii a Číně. Celosvětově ve společnosti Applus+ IDIADA pracuje více než 1600 lidí. Společnost IDIADA CZ a. s. zaměstnává přes 200 lidí a má 4 pobočky: v Hradci Králové, Liberci, Mladé Boleslavi a v Brně.

Obchodně-technický konzultant

Pro posílení našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici:

Obchodně technický konzultant se specializací na Dassault Systemes – SIMULIA produkty

Jsou vám blízké výrazy jako virtuální testování, technické výpočty, CAD, CAE, FEA, apod.? Umíte komunikovat s lidmi a máte tah na branku? Potom hledáme možná právě vás.

Náplň práce:

- Vyhledávání a dlouhodobý rozvoj obchodních příležitostí na Slovensku
- Příprava nabídek, organizace workshopů, prezentací
- Úzká spolupráce s technickým oddělením IDIADA
- Péče o stávající zákazníky a rozvíjení spolupráce s nimi

Požadavky:

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojírenské obory)
- Praxe v obchodních aktivitách se zaměřením na softwarová řešení (ideálně ve
strojírenství , automotive, letectví) výhodou

- Schopnost vzdělávat se i komunikovat v angličtině
- Řidičský průkaz sk. B

Osobní předpoklady:

- Dovednost komunikovat napříč celým managementem velkých firem včetně CEO
- Samostatnost a orientace na výsledek
- Ochota vzdělávat se a cestovat

Nabízíme:

- Zajímavou práci na hlavní pracovní poměr
- Profesionální zaškolení na produkty SIMULIA
- Osobní rozvoj, podporu vzdělávání
- Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

Místo výkonu práce:

Výběr lokality výkonu práce: kanceláře IDIADA Košice, Brno, home-office

Termín nástupu:

dle dohody

Své CV zasílejte společně se motivačním dopisem.

Společnost
IDIADA CZ a.s.
Adresa
Košice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IDIADA CZ a.s., Olga Skočdopolová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.