ICOM transport je jedním z největších a nejmodernějších dopravních uskupení v České republice. Specializuje se především na tuzemskou a mezinárodní nákladní dopravu, vnitrostátní a zahraniční autobusovou dopravu, dále provozuje značkový servis Mercedes–Benz. S týmem více než 1800 zaměstnanců realizuje roční obrat převyšující 3,3 mld Kč.

Do koncernu ICOM transport patří dceřiné společnosti ČSAD Jindřichův Hradec, ČSAD Benešov, ČSAD Slaný, ČSAD Ústí nad Orlicí a v Třebíči TRADO BUS a TRADO MAD.

Firemní právník/ička - ŠANCE TAKÉ PRO ABSOLVENTY!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • jednání se zaměstnanci, obchodními partnery, orgány veřejné správy, externími právníky
  • komplexní právní poradenství (pracovní právo, trestní právo), vedení právní agendy
  • zajištění obchodně právní agendy
  • příprava dohod o narovnání pohledávek a činnosti s tím související
  • posuzování a připomínkování předložených smluv a jejich návrhů
  • příprava a revize interních opatření
  • sledování nové právní úpravy a judikatury

NABÍZÍME:

  • Zázemí silné a prosperující společnosti
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práce v lukrativním a stabilním oboru
  • Pestrou škálu firemních benefitů (možnost vzdělávání, zvýhodněné cestování firemními autobusy pro Vás i pro Vaše rodinné příslušníky, penzijní připojištění, příspěvek na dětský tábor, závodní stravování, mobilní telefon, příspěvek na pohonné hmoty, sick days a další)

OD KANDIDÁTŮ OČEKÁVÁME:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo
  • Samostatnost
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Logické uvažování

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Společnost
ICOM transport a.s.
Adresa
Jiráskova 1424/78, Jihlava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Právní služby, Advokát, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ICOM transport a.s., Ing. Pavla Kučerová