ICOM transport je jedním z největších a nejmodernějších dopravních uskupení v České republice. Specializuje se především na tuzemskou a mezinárodní nákladní dopravu, vnitrostátní a zahraniční autobusovou dopravu, dále provozuje značkový servis Mercedes–Benz. S týmem více než 1800 zaměstnanců realizuje roční obrat převyšující 3,3 mld Kč.

Do koncernu ICOM transport patří dceřiné společnosti ČSAD Jindřichův Hradec, ČSAD Benešov, ČSAD Slaný, ČSAD Ústí nad Orlicí a v Třebíči TRADO BUS a TRADO MAD.

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Máte alespoň středoškolské vzdělání technického zaměření? Máte zkušenosti s projektovým řízením? Dokážete koordinovat a vést tým?

Pak na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis!

Rozšiřujeme naše řady o nového kolegu na pozici:

Náplň práce

  • Řízení projektů
  • Komunikace s dodavateli a jejich koordinace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Všeobecný přehled v ekonomické a IT oblasti
  • Zkušenosti v oblasti projektového řízení výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Možnost navrhovat nová řešení a vést jejich realizaci
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost odborného růstu a kariérního postupu
  • Zázemí a benefity velké společnosti (cestování firemními autobusy pro Vás i Vaši rodinu zdarma, stabilizační půjčku, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na tábor, výhodné mobilní tarify, slevu na služby KB a.s. a další)

Místo výkonu práce: Jihlava -dojezd do 30 km

O oddělení

THP pracovníci

Naši THP pracovníci se starají o plynulý a bezproblémový chod firmy ICOM transport. Zefektivňujeme pracovní procesy díky modernímu softwaru a nejnovějším technologiím.

Společnost
ICOM transport a.s.
Adresa
Jiráskova 1424/78, Jihlava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Finanční ředitel/manažer, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ICOM transport a.s., Monika Varmužová