Jsme ICE Industrial Services, tým profesionálů, kteří si zakládají na perfektním výsledku své práce a firemní kultury, která je postavená na přátelství, fairplay a týmovosti. Jsme optimisté, rádi se bavíme a věříme, že pokud práce není zábavou a vášní, výsledek je poloviční. Máme společné hodnoty a cíle a naší ambicí je vybudovat moderní automatizační firmu, která bude inspirovat české i světové firmy jak svými výsledky, tak firemním prostředím a kulturou.

Hledáme SERVISNÍ TECHNIKY pro zahraniční projekty (m/ž)

Poptávka po naší práci roste a protože chceme zákazníkům nabízet dlouhodobou a hlavně kvalitní péči, hledáme další posily do našeho servisního týmu.

Hledáme technika tělem i duší, který:

 • Má zkušenosti s programováním PLC
 • Pyšní se vyhláškou 50, §5 a vyšší
 • Bez problémů se dorozumí anglicky nebo německy (vzhledem k velké míře zahraničních projektů přes tohle opravdu nejede vlak)
 • A to hlavní - je optimista a rád/a by byl obklopený/á podobně naladěnými lidmi

Máme pro Tebe dobrou práci, zbytek už je na Tobě

 • Čekají Tě krátkodobé výjezdy (1-2 denní) k našim zákazníkům v zejména Itálii a Německu
 • Budeš technickou podporou pro zákazníka, na kterou se může obrátit, když linka neběží, jak má
 • Budeš pracovat ve firmě, kterou mají zaměstnanci a zákazníci rádi. Nevěříš? Mrkni na naše recenze nebo hodnocení na atmoskopu.
 • Pořádáme SPOUSTY různých společných aktivit - pracovní i oddychové, chodíme společně na pivo, kladný vztah k alkoholu nemůže uškodit ;-)


Inspiruje nás pracovní atmosféra ve stylu Netflix, Google nebo Spotify

 • Vyvíjíme zajímavé projekty pro přední světové firmy
 • Každý svým přístupem a výkonem přímo ovlivňuje své výdělky a svůj kariérní růst
 • Chápeme, že občas člověk potřebuje volno navíc, případně pracovat z home office. Jak si svou práci zorganizuješ je na Tobě (po domluvě s tvým Teamleaderem).
 • Není to prostředí pro každého. Je pro ty, kteří unesou velkou míru svobody a zodpovědnosti a nebojí se rozhodnout. Je pro ty, kteří nepotřebují na všechno příručku a umí rychle a flexibilně spolupracovat v týmu a přitom dodat skvělý výsledek, a to i pod tlakem.

PS: Je fér ještě přiznat, že v naší "hokejové šatně" výrazně převažují muži. Stavíme na expertních technických týmech a přiznejme si, že v oboru průmyslové automatizace se zatím moc žen bohužel nepohybuje. Už se nám ale podařilo najít dvě skvělé výjimky a další šikovné programátorky, konstruktérky či projektantky k nám mají rozhodně dveře otevřené.

Informace o pozici

Společnost
ICE Industrial Services a.s.
Adresa
Tuřanka 1519/115a, Brno – Slatina
Evropská 859/115, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Programátor, Technik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ICE Industrial Services a.s., Andrea Klimentová