Auta vyrábíme v Nošovicích více než 10 let a za tu dobu jsme ušli pěkný kus cesty, neskutečně vyrostli a rosteme dál.
Naše auta jsou atraktivní, kvalitní a některá pořádně rychlá.
To, co jsme dokázali, by nešlo bez skvělých lidí. Je to právě píle a odhodlání našich týmů, jimž vděčíme za naše úspěchy.
Připojte se k nám a přesvědčte se, že ocenění Zaměstnavatel roku nezískáváme každoročně pro nic za nic.

Inspektor kvality převodovky a motoru-vhodné pro absolventy!

NÁPLŇ PRÁCE

Oprava motoru a převodovky (montáž, demontáž)
Identifikace problémů
Analýza pohonných jednotek
Testování

POŽADUJEME

Středoškolské vzdělání obor automechanik/autoelektrikář
Ochota pracovat ve směnném provozu
Samostatnost, pečlivost, proaktivita

NABÍZÍME

Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 až 2020).
Bonusy vyplácíme několikrát ročně, které vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc!
U nás máme 5 týdnů dovolené.
Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
Bezplatné poradenství našeho právního oddělení nebo služby psychologa.
Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.
Zajištění autobusovou dopravy zdarma a příspěvek na závodní stravování.
Služby firemního Centra zdraví - fyzioterapie, fitness, joga aj.

Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím jobs.cz nebo našeho kariérního portálu www.kariera-hyundai.cz

Společnost
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Adresa
Hyundai 700/1, Nižní Lhoty
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 600 – 29 400 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto, Automechanik, Autoelektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., Žaneta Rakowski
Hyundai 700/1, 73951 Nižní Lhoty, Česká republika
596 141 331
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.