Jsme první výrobní závod Hyundai v Evropě a patříme k těm nejmodernějším automobilkám. V České republice působíme více než 10 let a za tu dobu jsme hodně vyrostli. Za našimi úspěchy stojí především lidé, kteří nás svou pílí a maximálním úsilím posunují stále dál. Těší nás, že patříme k nejvýznamnějším společnostem v ČR. Ocenění Zaměstnavatel roku je důkazem, že to co děláme, děláme kvalitně.

NASTARTUJTE SVOU KARIÉRU U NÁS A STAŇTE SE NAŠÍM HNACÍM MOTOREM!

Aktuálně hledáme zkušeného PR člověka, který má zájem se profesně posunout dál a starat se o externí komunikaci naší automobilky.

Co vše by to obnášelo?

V obecné rovině podporu dobrého jména společnosti skrze mediální aktivity i prostřednictvím jednání a vztahů s různými veřejnými institucemi a lokálními partnery.

Konkrétně bude náš nový kolega či kolegyně komunikovat s novináři na regionální i národní úrovni, tvořit tiskové zprávy a organizovat tiskové konference a jiné PR akce. Nedílnou součástí této práce bude i vystupování v roli tiskového mluvčího a monitoring mediálních výstupů. A protože jsme součástí mezinárodní firmy, tak i spolupráce s PR odděleními mateřské společnosti Hyundai Motors.

Jaké jsou naše představy?

Zásadní pro tuto práci je přehled v oblasti médií a PR a výborné komunikační schopnosti, jak v oblasti písemného projevu, tak i reprezentativního vystupování a schopnosti plynule komunikovat v angličtině. Uvítáme člověka se strategickým uvažováním, který dokáže rychle reagovat a přizpůsobit své jednání a komunikaci dané situaci. Důležitá je i schopnosti přicházet s nápady, jak věci posunout dál, umět je dotáhnout do konce a při jejich realizaci spolupracovat s ostatními kolegy.

Co nabízíme?

Přestože hledáme člověka, pro kterého bude v prvé řadě motivací zajímavá náplň práce a možnost stát se "tváří" naší automobilky, máme rozhodně co nabídnout v oblasti odměňování, podpory kariérního růstu a benefitů. Ne nadarmo jsme se stali již osmkrát Zaměstnavatelem roku v ČR. Několikrát ročně vyplácíme bonusy, které Vám v součtu přidají až 3 mzdy navíc, poskytujeme slevu na firemní vozy i příspěvek na pojištění. Chceme, abyste mohli co nejlépe skloubit pracovní život s rodinným, proto nabízíme týden dovolené navíc i pružnou pracovní dobu. Jako benefit u nás najdete třeba fitko a rehabilitace zdarma, právní poradenství, dotované stravování, jazykové vzdělávání a spoustu dalšího.

Zaujala Vás tato příležitost? Tak se nám ozvěte, rádi vše s Vámi probereme blíže.

Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím jobs.cz nebo našeho kariérního portálu www.kariera-hyundai.cz

Informace o pozici

Společnost
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Adresa
Hyundai 700/1, Nižní Lhoty
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., Dana Petrovská