Společnost HP-Pelzer s.r.o. patřící v současnosti do mezinárodní skupiny Adler Pelzer Group je jedním z nejvýznamnějších světových dodavatelů akustických komponentů určených pro automobilový průmysl. Adler Pelzer Group provozuje po celém světě přes 70 závodů a vývojových center s více než 12 000 zaměstnanci.

Controller senior

Náplň práce:

- spolupráce při přípravě ročního plánu a pravidelných FC, reporting a rozbory měsíčního obratu závodu Plzeň, analýza odchylek proti plánu eventuálně FC

- podpora a analýzy pro výrobní controlling

- měsíční odlaďování BWA - AER a vyhodnocení odchylek

- oceňování hotových výrobků a polotovarů podle kalkulačního vzorce

Požadujeme:

- SŠ/VŠ – ekonomického směru, 3 roky praxe na obdobné pozici v automotive
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- analytické dovednosti související s finančními otázkami a výsledky
- dobré komunikační schopnosti - interpretace zjištěné eknomické skutečnosti
- zkušenosti práce na PC - MS word, Excel, systém SAP
- odborná znalost v oblastech účetnictví, daní a controllingu

Nabízíme:

- motivující mzdové ohodnocení
- 25 dní dovolené
- laptop, mobilní telefon i pro soukromé použití
- penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy po roce zaměstnání, vánoční a letní odměny
- dotované stravování v místě pracoviště
- široké spektrum firemního vzdělávání

V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

Nástup dohodou.

Společnost
HP-Pelzer s.r.o.
Adresa
Pod Kyjovem 349/18, Plzeň – Radčice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel