HOLLEN CZ s.r.o. podporuje automobilové výrobce OEM a jejich dodavatele při odstraňování nedostatků v oblasti zabezpečování kvality dodávaných dílů. Více informací můžete nalézt na stránkách: www.hollen.cz.

zahradník - Mladá Boleslav

Co vás čeká

  • zajišťování údržby zelených poloch, udržování zahrad, práce se zahradnickou technikou
  • jednoduché zahradnické práce (sekání trávy, a dřevin, sátení, stříhání živých plotů, ... )

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • všestranná manuální zručnost
  • zkušenost s pracemi spojenými s údržbou zahrad
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • řidičský průkaz B

Společnost
HOLLEN CZ s. r. o.
Adresa
Jiráskova 528/51, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Zahradník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

HOLLEN CZ s. r. o., Lenka Popprová
+420 735 756 750