HOLLEN CZ s.r.o. podporuje automobilové výrobce OEM a jejich dodavatele při odstraňování nedostatků v oblasti zabezpečování kvality dodávaných dílů. Více informací můžete nalézt na stránkách: www.hollen.cz.

Technik kvality - Lipovka

Požadujeme

* minimálně SŠ

* AJ nebo NJ na úrovni B1/B2

* MS Office - pokročilý

* spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a proaktivní přístup k práci

* odolnost vůči stresu

* řidičský průkaz sk. B

* zkušenost s vedením zaměstnanců výhodou

* praxe v automotive výhodou

Nabízíme

* nadprůměrné finanční ohodnocení

* mobilní telefon, notebook

* stravné lístky

* příspěvek na sportovní aktivity a důchodové připojištění

* práci ve stabilní mezinárodní firmě

* možnost profesního a kariérního růstu v oblasti automotive

* práci v příjemném prostředí a kolektivu s moderními technologiemi

Náplň práce

* kontrola kvality dodávaných dílů, zastřešení zakázek

* jednání a komunikace se zákazníky i dodavateli

* sledování a vyhodnocování účinnosti nápravných opatření

* příprava podkladů pro vyhodnocování problémových dodavatelů

* kontrola pracovišť a jejich příprava

* příprava výsledků, reporting

Nástup možný ihned.

Společnost
HOLLEN CZ s. r. o.
Adresa
Rychnov nad Kněžnou – Lipovka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HOLLEN CZ s.r.o., Andrea Schöpsová