Kancelář HOFÍREK CONSULTING byla založena v roce 1990 v Karlových Varech a za dobu své existence získala významné postavení na trhu personálního poradenství. S cílem přiblížit naše služby partnerům v rámci České republiky a Slovenska jsme postupně vybudovali síť samostatných kanceláří v Karlových Varech, Praze, Hradci Králové a Brně. Důraz klademe především na kvalitu personálních řešení, která pro své klienty realizujeme.

Zkušenostmi s realizací projektů personálního poradenství disponujeme i na mezinárodní úrovni. Významným přínosem pro spolupráci se zahraničními partnery je naše členství v nadnárodní síti poradenských společností IRC Global Executive Search Partners (www.ircsearchpartners.com), které působí v Evropě, Americe, Asii, Austrálii a Africe.

SENIOR IT KONZULTANT

Pro našeho klienta, významnou zahraniční stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici interního IT konzultanta.

Váš profil:

- min. SŠ vzdělání, ideálně relevantní VŠ
- AJ na velmi dobré komunikativní úrovni
- předchozí praxe v IT min. 4 roky
- vynikající komunikační a prezentační dovednosti
- profesionální praxe s MS Office a VBA
- předchozí praxe ve stavebnictví velkou výhodou
- řidičské oprávnění skup. B

Vaše práce:

- nastavení a programování specializovaného SW řešeného na míru
- školení koncových uživatelů, interní pomoc pro komplikovaná řešení
- odstranění chybových stavů a správa dat
- úzká interní spolupráce s dodavateli a kolegy ze zahraničí

Nabízíme:

- zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti
- pro zaměstnaneckou firemní kulturu
- interní školení a podporu při nástupu
- řadu nadstandardních benefitů vč. automobilu pro soukromé účely

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro kancelář HOFÍREK CONSULTING, dáváte souhlas k jejich zpracování a jejich poskytnutí třetím osobám za účelem získání zaměstnání v souvislosti s výběrovým řízením, kterého se u kanceláře HOFÍREK CONSULTING účastníte. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy pouze po předchozí dohodě.

Vaše osobní údaje kancelář HOFÍREK CONSULTING uchovává, dokud není daná pracovní pozice obsazena. Předpokládáme, že tato doba nepřekročí 6 měsíců, poté budou veškeré vaše osobní údaje vymazány.

Informace o pozici

Společnost
HOFÍREK CONSULTING
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Firemní akce, Možnost občasné práce z domova, Vyhrazený čas na inovace, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT analytik, IT konzultant, Specialista ERP, Správce aplikačního SW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.