Kancelář HOFÍREK CONSULTING byla založena v roce 1990 v Karlových Varech a za dobu své existence získala významné postavení na trhu personálního poradenství. S cílem přiblížit naše služby partnerům v rámci České republiky a Slovenska jsme postupně vybudovali síť samostatných kanceláří v Karlových Varech, Praze, Hradci Králové a Brně. Důraz klademe především na kvalitu personálních řešení, která pro své klienty realizujeme.

Zkušenostmi s realizací projektů personálního poradenství disponujeme i na mezinárodní úrovni. Významným přínosem pro spolupráci se zahraničními partnery je naše členství v nadnárodní síti poradenských společností IRC Global Executive Search Partners (www.ircsearchpartners.com), které působí v Evropě, Americe, Asii, Austrálii a Africe.

WERKSLEITER

Unser Auftraggeber ist eine kleinere Produktionsfirma (deutsche Muttergesellschaft), die den Charakter eines Start-ups hat. Für ihren Werk in Karlsbad suchen wir derzeit potentielle Kandidaten für die Position:

Werksleiter (m/f/d)

Ihre Aufgaben:

  • komplexe Leitung des Werkes
  • Personal - führung, -veranwortung und -entwicklung
  • Produktionsmanagement und Lieferantenkoordination
  • kaufmännische Verantwortung, Ergebnisverantwortung, Termin-, Qualität- und Kostenkontrolle
  • Bericht auf die deutschen Gesellschafter

Ihr Profil:

  • technische oder kaufmännische Ausbildung
  • sehr gute Deutschkenntnisse, verhandlungssicher
  • Erfahrung in der Führung eines produzierenden Betriebes
  • technisches Verständnis
  • selbständige Arbeitsweise, Loyalität, organisatorische Fähigkeiten
  • starke Bindung auf KV Region

Wir bieten:

  • motivierendes Belohnungspaket
  • eine vielseitige und verantwortungsvolle Aufgabe
  • Raum für Aufbau und Weiterentwicklung eines Unternehmens
  • PKW

Bei Interesse senden Sie uns bitte Ihre Bewerbungsunterlagen.

Společnost
HOFÍREK CONSULTING
Adresa
okres Karlovy Vary
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura