Rok od roku se u nás zakázková výroba rapidně navyšuje a tak opakovaně hledáme posily do stávajícího týmu. Kde u nás? Na oddělení High Voltage Products Brno v oddělení výroby komponent pro plynem izolované rozvodny velmi vysokého napětí (GIS technologie) nebo chladící systémy.

Proč k nám? Jsme firma, kde se stále aktivně využívá selský rozum, společně si pomáháme a zaměřujeme se na efektivitu/smysluplnost práce. Díky tomu je tu nízká fluktuace a příjemná atmosféra. Jsou tu strojaři i stavaři a společně se doplňujeme. Stanete se součástí výrobního procesu, který je unikátní v celé ČR a zároveň probíhá pouze v několika podnicích na světě!

U nás je role projektanta a "kresliče" často startovací pozice pro další kariérní posun. Své o tom ví i náš současný jednatel společnosti Pavel Kovář, který na ni začínal před cca 10 lety.

Co je základem práce? S kolegy a projektovými manažery ve Švýcarsku nebo Švédsku spolupracujeme na významných světových projektech (jako například větrné farmy v oceánech apod.) Děláme tak něco, co je smysluplné a důležité.

HLEDÁME JAK POSILY NA HPP, TAK I NA DPČ

Jaká je pracovní náplň:

 • Vypracování kompletní výrobní dokumentace ocelových konstrukcí pro mezinárodní projekty (např. farmu větrných elektráren v Severním moři, jaderné elektrárny, ropné plošiny atd.)
 • Zpracování detailních výkresů a tvorba 3D modelů ocelových konstrukcí v programu Tekla Structures
 • Aktivní spolupráce v rámci brněnského inženýringu a také s interními zákazníky ze zahraničí (Švýcarsko, Amerika, Indie, Švédsko)
 • Účast na vývoji nástrojů a procesů v rámci oddělení

Co byste měl/a splňovat:

 • SŠ / VŠ technického směru - pozice je ideální pro absolventy se zájmem o oblast ocelových konstrukcí (praxe v oboru výhodou)
 • pracovat zodpovědně na svěřených projektech s důrazem na funkčnost a efektivitu
 • výhodou znalost programu Tekla Structures, pokud ne, vše vás tady u nás naučíme.
 • systematické myšlení s orientací na detail
 • ochota učit se novým věcem

Proč se přidat k nám do Hitachi Energy?

 • Šéfa, který je na správném místě nejen odborně, ale i lidsky
 • Firemní kulturu, která staví na lidských hodnotách, vzájemné kooperaci a hledání smysluplných a efektivních řešení.
 • Perspektivu k profesnímu i osobnímu růstu (máme funkční kariérní plány)
 • Velký tým, kde najdete jak seniorní kolegy, co u nás pracují i 10 let, tak i juniorní kolegy a kolegyně
 • Jistotu úspěšné globální firmy s inovativním přístupem a zaměřením na modernizaci provozů (máme vlastní engineering, výrobu a prodej).
 • 5 týdnů dovolené
 • 7,5 hodin pružné pracovní doby
 • Stravenky v hodnotě 100 Kč - Edenred Restaurant
 • Cafeteria systém ve výši 6 000 Kč ročně - Edenred Benefit
 • Příspěvek na penzijní připojištění 2–3 % ze mzdy.
 • Mobilní SIM karty se zvýhodněným paušálem.
 • Odměny za odpracované roky a také při odchodu do důchodu a další benefity dle kolektivní smlouvy.

Zaujala vás tato nabídka? Pak se těším na Vaše reakce a ideálně i pár vět, co vás na ní oslovilo. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat - e-mailem nebo telefonicky. Výběrové řízení bude z důvodu dovolené probíhat pravděpodobně až od 7. června 2023. Děkujeme za pochopení.

O SPOLEČNOSTI

Cílem společnosti Hitachi Energy je podporovat udržitelnou energetickou budoucnost pro všechny. Námy vyrobené produkty a zařízení dodávají energii do našich domovů, škol, nemocnic a továren. Přidejte se k nám – získáte nejen skvělé kolegy, ale budete se moci učit a dále rozvíjet při práci na projektech, které mají skutečný dopad na naše komunity a společnost jako celek. Podpořte náš globální tým svým nadšením, odhodláním a energií a pomozte mu i nadále dokazovat jednoduchou pravdu: Různorodost + spolupráce = skvělé inovace.

O společnosti Hitachi Energy Ltd.
Společnost Hitachi Energy je přední technologický lídr usilující o udržitelnou energetickou budoucnost pro dnešní i budoucí generace. Díky inovativním řešením a portfoliu pokrývá celý hodnotový řetězec v oblasti energetiky, průmyslu a infrastruktury. Společně se zákazníky a obchodními partnery tvoří průkopnickou misi v oblasti technologií se zaměřením na digitální transformaci, nezbytnou k urychlení přechodu energetiky na uhlíkově neutrální. Mění světový energetický systém v udržitelný, flexibilní a bezpečnější s důrazem na rovnováhu sociálních, environmentálních a ekonomických hodnot.
Prokazatelné výsledky i bezkonkurenční stabilní základnu společnosti Hitachi Energy lze najít ve více než 140 zemích. Společnost sídlí ve Švýcarsku a má přibližně 38 tisíc zaměstnanců v 90 zemích. Objem obchodní činnosti dosahuje přibližně 10 miliard USD.
Dle údajů společnosti Hitachi dosáhl ve fiskálním roce 2020 objem naší obchodní činnosti přibližně 10 miliard USD

Informace o pozici

Společnost
Hitachi Energy Czech Republic s.r.o.
Adresa
Tuřanka 1148/107, Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní), Čeština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Projektant, Technik v energetice, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny


Hitachi Energy, Martina Koláčková
+420 704 842 015