Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. Několikrát jsme uspěli v soutěži Zaměstnavatel roku.

Chcete tvořit a hledat nová řešení???

Naše konstrukční oddělení se zabývá projektováním vnějšího a vnitřního krytování strojů, vývojem teleskopických krytů pro obráběcí stroje, projektováním řady dalších zajímavých produktů z plechu. Do všech těchto činností budete aktivně zapojen. Řada zakázek je u nás realizována formou projektů a i Vy můžete být platným členem produktivního projektového týmu.
Vdechujeme plechu život!!! Přidejte se k nám!!!

Požadujeme:

* znalost 3D CAD programu
* prokazatelné výsledky v oblasti konstrukce ve strojírenství (úspěšné projekty, návrhy nových řešení)
* znalost strojírenské technologie
* aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů
* dynamika, flexibilita

Pracovní náplň:

* práce v parametrickém 3D CAD programu ( Solid EDGE ST10)
* konstrukce plechových dílců
* samostatné návrhy funkčních konstrukčních řešení
* řízení konstrukčních a vývojových projektů

Nabízíme:

* zázemí a stabilitu prosperující české společnosti
* samostatnou a kreativní práci
* jeden týden dovolené navíc
* pro zapracované a spolehlivé zaměstnance možnost částečného home office
* závodní stravování
* příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění
* mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu
* velmi moderní pracovní prostředí
* širokou škálu dalších benefitů např. permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno
* společenské nebo sportovní akci pro všechny zaměstnance
* zastávka městské hromadné dopravy cca 200 m od firmy

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel