Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. Už pětkrát jsme jako jediná firma na Vyškovsku uspěli v prestižní soutěži Zaměstnavatel roku.

Naši zákazníci spoléhají na vysokou kvalitu našich produktů. Hledáme spolehlivého, pečlivého a nekompromisního člověka, který dokáže odhalit i ty nejmenší chybičky a nedopustí, aby byli naši zákazníci zklamáni.

 Požadavky :

- nadstandardní znalost čtení výkresové dokumentace a postupů měření ve strojírenství

- orientace ve strojírenských technologiích ohýbání svařování, broušení, montáž

- znalost práce s klasickými měřidly

- znalost práce na PC v programech MS Office (znalost SAP výhodou)

- smysl pro detail a schopnost přijmout rozhodnutí

 Pracovní náplň :

- kontinuální a detailní zajišťování kontrolní činnosti ve výrobě v souladu s výkresovou dokumentací a technickými specifikacemi

- sledování stavu kvality zakázek v průběhu výroby – materiál, sváry, kompletnost, kvalita povrchu, celkový vzhled

- sledování dodržování technologické kázně a pracovních postupů

- zabezpečení správného zadávání všech informací do informačního systému

 Nabízíme:

- zázemí a stabilitu prosperující české společnosti

- samostatnou a kreativní práci

- velmi dobré finanční ohodnocení

- jeden týden dovolené navíc pro všechny zaměstnance bez jakýchkoliv podmínek

- dotované závodní stravování přímo v areálu firmy

- při směnování benefitní příplatky za odpolední směnu

- příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění

- mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu

- nové, velmi moderní a čisté pracovní prostředí

- čištění a údržbu pracovních oděvů

- nadstandardní ochranu zdraví zaměstnanců

- přátelskou firemní kulturu, ve které nasloucháme potřebám našich zaměstnanců

- širokou škálu dalších benefitů např. permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno

- společenské nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance

- zastávka autobusu cca 200 m od firmy (Vyškov, Nouzka), k dispozici firemní parkoviště

Záleží Vám na tom, v jaké firmě budete pracovat? Podívejte se do záložky "O nás" a zjistíte o společnosti HESTEGO řadu zajímavých informací.

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Technik výroby, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.