Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. Už pětkrát od roku 2013 jsme se umístili na medailových příčkách v soutěži Zaměstnavatel roku v Jihomoravském kraji v kategorii Progresivní zaměstnavatel (do 500 zaměstnanců). Naše výrobní haly jsou prostorné, světlé, moderně vybavené, čisté a estetické.

Práce našich manipulačních dělníků je různorodá a rozhodně nebudete mít čas se při ní nudit. A navíc u nás najdete spoustu skvělých lidí a časem snad i dobrých kamarádů.

Požadujeme:

* schopnost orientovat se ve výrobní dokumentaci

* schopnost obsluhovat technologii automatizovaného skladu

* samostatnost a zodpovědnost

* dobrá fyzická kondice

* oprávnění na VZV, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou – NEMÁTE-LI DOŠKOLÍME

Náplň práce:

* obsluha automatizovaného skladu

* zaskladňování materiálu a jeho lokování pomocí elektronických čteček

* třídění materiálu dle výrobních příkazů

* zásobování jednotlivých pracovišť matriálem podle definované fronty práce

Nabízíme:

- zázemí a stabilitu prosperující české společnosti

- samostatnou a kreativní práci

- velmi dobré finanční ohodnocení

- jeden týden dovolené navíc pro všechny zaměstnance bez jakýchkoliv podmínek

- dotované závodní stravování přímo v areálu firmy

- při směnování benefitní příplatky za odpolední směnu

- příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění

- mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu

- nové, velmi moderní a čisté pracovní prostředí

- čištění a údržbu pracovních oděvů

- nadstandardní ochranu zdraví zaměstnanců

- přátelskou firemní kulturu, ve které nasloucháme potřebám našich zaměstnanců

- širokou škálu dalších benefitů např. permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno

- společenské nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance

- zastávka autobusu cca 200 m od firmy (Vyškov, Nouzka), k dispozici firemní parkoviště

Záleží Vám na tom, v jaké firmě budete pracovat? Podívejte se do záložky "O nás" a zjistíte o společnosti HESTEGO řadu zajímavých informací.

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Správa systémů a HW, Řemeslné a manuální práce, Mechanik, Operátor, Operátor CNC strojů, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.