Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. Už pětkrát od roku 2013 jsme se umístili na medailových příčkách v soutěži Zaměstnavatel roku v Jihomoravském kraji v kategorii Progresivní zaměstnavatel (do 500 zaměstnanců). Naše výrobní haly jsou prostorné, světlé, moderně vybavené, čisté a estetické.

Technologové jsou ve společnosti HESTEGO a.s. velmi důležitým článkem technické přípravy výroby. Výroba nemůže dobře fungovat bez každodenních výsledků jejich práce a těmi jsou ve stanoveném termínu vydané optimalizované a srozumitelné technologické postupy výroby s reálně stanovenou pracností s ohledem na dostupné technologie. Správně stanovená pracnost umožňuje správné stanovení ceny produktu.

Požadavky :

- odborné vzdělání v oblasti strojírenství

- praxe ve výrobním závodě na pozici technolog

- znalost tvorby technologických postupů a normování

- orientace v cenotvorbě

- uživatelská znalost ovládání PC (MS Windows, MS Office)

- organizační schopnosti, vysoká zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně

- znalost SAP výhodou

Náplň práce :

- tvorba a zpracování technologických postupů a norem času

- spolupráce s konstrukcí a obchodem při tvorbě ceny nových výrobků

- zajištění vzorkování

- optimalizace technologických procesů ve výrobě, zvyšování kvality a efektivity výroby

- statistické vyhodnocování definovaných parametrů

Nabízíme:

- zázemí a stabilitu prosperující české společnosti

- samostatnou a kreativní práci

- velmi dobré finanční ohodnocení

- jeden týden dovolené navíc pro všechny zaměstnance bez jakýchkoliv podmínek

- dotované závodní stravování přímo v areálu firmy

- při směnování benefitní příplatky za odpolední směnu

- příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění

- mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu

- nové, velmi moderní a čisté pracovní prostředí

- čištění a údržbu pracovních oděvů

- nadstandardní ochranu zdraví zaměstnanců

- přátelskou firemní kulturu, ve které nasloucháme potřebám našich zaměstnanců

- širokou škálu dalších benefitů např. permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno

- společenské nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance

- zastávka autobusu cca 200 m od firmy (Vyškov, Nouzka), k dispozici firemní parkoviště

Záleží Vám na tom, v jaké firmě budete pracovat? Podívejte se do záložky "O nás" a zjistíte o společnosti HESTEGO řadu zajímavých informací.

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Technik výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel