Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. Už pětkrát od roku 2013 jsme uspěli v soutěži Zaměstnavatel roku.

Jste technický typ? Zajímají Vás moderní technologie? V HESTEGU pracujeme na nejmodernějších strojích! Jsme špička ve zpracování plechů a používáme k tomu také špičkovou techniku. Práce na našich strojích je zajímavá a my Vás ji rádi naučíme.

Pracovní náplň:

- obsluha moderních CNC ohraňovacích lisů

- ohýbání velkého portfolia dílců dle technické dokumentace (zakázková výroba)

- základní údržba a seřizování strojů

Požadujeme:
- technické myšlení
- schopnost rychle se učit
- zodpovědnost a pečlivost
- zkušenosti s podobnou prací jsou výhodou

Nabízíme:

- zázemí a stabilita prosperující české společnosti
- samostatná a kreativní práce
- závodní stravování
- příplatky za odpolední směnu
- příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění
- mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu
- velmi moderní a čisté pracovní prostředí
- čištění a údržba pracovních oděvů
- permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno
- společenské nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance
- zastávka městské hromadné dopravy cca 200m od firmy

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Operátor CNC strojů, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.