Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. Od roku 2013 naše firma již pětkrát uspěla v soutěži Zaměstnavatel roku a další úspěchy nás jistě čekají.

Vytvářet celek z jednotlivých dílů, to je úkol pro montážní tým. Hledáte různorodou práci a nevadí Vám občasný výjezd k zákazníkovi? Pak by tato pozice mohla být pro Vás!

Požadujeme :

- zkušenosti ze strojírenského oboru,
- schopnost pracovat s výkresovou dokumentací a technologickými postupy
- manuální zručnost, přesnost a pečlivost
- spolehlivost, stabilita, vysoký výkon
- zvládání jednoduchých zámečnických operací

Pracovní náplň :

- interní montáže malých a velkých sestav ve výrobní hale
- externí montáže malých a velkých sestav u zákazníka, služební cesty po ČR i po světě
- jednoduché zámečnické operace (vrtání, závitování, zahlubování, nýtování apod.)

Nabízíme:

- zázemí a stabilita prosperující české společnosti
- samostatná a kreativní práce
- jeden týden dovolené navíc
- závodní stravování
- příplatky za odpolední směnu
- příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění
- mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu
- velmi moderní a čisté pracovní prostředí
- čištění a údržba pracovních oděvů
- široká škála dalších benefitů např.permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno
- společenské nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance
- zastávka městské hromadné dopravy cca 200 m od firmy

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Zámečník, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.