Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. Už pětkrát od roku 2013 jsme se umístili na medailových příčkách v soutěži Zaměstnavatel roku v Jihomoravském kraji v kategorii Progresivní zaměstnavatel (do 500 zaměstnanců). Naše výrobní haly jsou prostorné, světlé, moderně vybavené, čisté a estetické.

Jste manuálně zručný? Dokážete se zorientovat ve výkresové dokumentaci, popřípadě se to naučit? Pak by pozice zámečníka ve společnosti HESTEGO a.s. mohla být právě pro Vás.

Požadujeme:

* praxe ve strojírenské výrobě
* znalost čtení výkresů a technologických postupů
* zručnost
* přesnost a pečlivost

Pracovní náplň:

* práce s technickou dokumentací
* jednoduché zámečnické operace – nýtování matic, odjehlování
* složitější zámečnické operace – vrtání otvorů, řezání závitů, zahlubování, seřízení jednoduchých strojů
* montážní práce – kompletování výrobků

Nabízíme:

- zázemí a stabilitu prosperující české společnosti

- samostatnou a kreativní práci

- velmi dobré finanční ohodnocení

- jeden týden dovolené navíc pro všechny zaměstnance bez jakýchkoliv podmínek

- dotované závodní stravování přímo v areálu firmy

- při směnování benefitní příplatky za odpolední směnu

- příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění

- mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu

- nové, velmi moderní a čisté pracovní prostředí

- čištění a údržbu pracovních oděvů

- nadstandardní ochranu zdraví zaměstnanců

- přátelskou firemní kulturu, ve které nasloucháme potřebám našich zaměstnanců

- širokou škálu dalších benefitů např. permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno

- společenské nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance

- zastávka autobusu cca 200 m od firmy (Vyškov, Nouzka), k dispozici firemní parkoviště

Záleží Vám na tom, v jaké firmě budete pracovat? Podívejte se do záložky "O nás" a zjistíte o společnosti HESTEGO řadu zajímavých informací.

O oddělení

Pracovní prostředí ve výrobě

V naší výrobě se svařuje, brousí, tvarují se plechy, provádí se konečná montáž. Ale i přesto je pracovní prostředí na výrobních halách čisté a příjemné. Dodržujeme nastavené principy 5S, zabezpečujeme našim zaměstnancům praní a údržbu pracovních oděvů, vybudovali jsme přehledné informační zóny.

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Zámečník, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.