Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. Naše firma pětkrát uspěla v soutěži Zaměstnavatel roku v kategorii Progresivní zaměstnavatel do 500 zaměstnanců.

Společnost HESTEGO má jednu z nejmodernějších lakovacích linek v Evropě a lakuje na ní mnoho rozmanitých výrobků. Práce na naší lakovně je velice různorodá a lze se ji poměrně rychle naučit.

Požadujeme:

- fyzická zdatnost

- spolehlivost a vysoké pracovní nasazení

Pracovní náplň:

- navěšování a svěšování dílců na podvěsný dopravník

- krytování plechových dílců

- balení

Nabízíme:

- zázemí a stabilita prosperující české společnosti

- jeden týden dovolené navíc

- závodní stravování

- příplatky za odpolední směnu 14 Kč/hod.

- příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění

- mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu

- velmi moderní a čisté pracovní prostředí

- čištění a údržba pracovních oděvů

- společenské nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance

- zastávka městské hromadné dopravy cca 200 m od firmy

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Lakýrník, Dělník, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.