Pojďte pracovat do firmy, která skvěle pečuje o své zaměstnance!!!

Společnost HESTEGO a.s. Vám může garantovat velmi dobré pracovní podmínky. V roce 2018 naše firma znovu uspěla v soutěži Zaměstnavatel roku. Získali jsme 3.místo v Jihomoravském kraji v kategorii Progresivní zaměstnavatel (do 500 zaměstnanců). Je to již pátý úspěch HESTEGA v této prestižní soutěži.

Ke klíčovým zaměstnancům každé firmy patří bezesporu obchodníci a my právě teď potřebujeme posílit obchodní tým. Naši obchodníci nabízejí zákazníkům technická řešení jejich problémů, úzce spolupracují s vývojovými konstruktéry a projektovými manažery, rozšiřují značku HESTEGO do celého světa. Chcete se k nim přidat?

Požadujeme:

- orientace na VÝSLEDEK, dosahování PROKAZATELNÝCH VÝSLEDKŮ v oblasti obchodu v minulosti (podíl na obratu, tržbách …)
- znalost strojírenské technologie
- aktivní znalost jednoho světového jazyka – angličtina nebo němčina
- znalost dalších jazyků vítaná
- zkušenosti s aktivním vyhledáváním zákazníků
- schopnost plnit samostatně zadané úkoly
- aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů
- dynamika, flexibilita, ochota často cestovat
- schopnost udržet a prosadit záměr
- výborné komunikační schopnosti

Pracovní náplň :

- průzkum a analýza trhu, hledání nových obchodních příležitostí
- zodpovědnost za kupní smlouvy, rámcové smlouvy
- akvizice nových zákazníků na zahraničních teritoriích
- péče a rozvoj stávajících zákazníků
- tvorba, plnění a vyhodnocování obchodního plánu firmy
- tvorba a vyhodnocování nabídek a cenových kalkulací
- příprava a vedení obchodních jednání a služebních cest

Nabízíme:

- výkonnostní odměna prodejce 0,3% ze zisku u vlastních zákazníků
- v případě splnění měsíčního plánu tržeb odměna ve výši 2 000 Kč
- z úhrady od vlastních zákazníků 0,03%
- odměny za nové zákazníky
- zázemí a stabilita prosperující české společnosti
- samostatná a kreativní práce
- jeden týden dovolené navíc
- výběr mezi závodním stravováním a příspěvkem na stravenky
- příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění
- mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu
- široká škála dalších benefitů např. permanentky do Aquaparku ve Vyškově nebo permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno
- každé čtvrtletí společenská nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance

Společnost
HESTEGO a.s.
Adresa
Na Nouzce 470/7, Vyškov – Vyškov-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel