O nás

Naši firmu založili nadšenci s chutí měnit svět a snahou dělat lidský život lepším. Věděli jste, že z firmy Henkel pochází první prací prášek, první šampon nebo první lepící tyčinka? Se značkami jako je Persil, Schwarzkopf, Pattex a více než 50 000 zaměstnanci po celém světě se nám po sto čtyřiceti letech daří zachovat kombinaci tradiční firmy a lídra v oblasti inovací. Kombinace, která vyhrává přední místa na trhu!

Proč k nám

Pojďte pracovat na dalším úspěchu našich celosvětových značek. Máte možnost se stát součástí společných projektů, rozšířit si obzory při komunikaci s kolegy z jiných zemí, podílet se na transformaci v moderní firmu digitálního věku. Nebo vás láká přátelská atmosféra, jako v rodinné firmě? To vše můžete zažít v Henkelu. Navíc s pocitem, že firma vašeho zaměstnavatele je skutečně společensky zodpovědná, jedna z nejlepších ve svém oboru.

Obchodní zástupce Schwarzkopf Professional pro Jižní Čechy

Náplň práce

  • Zodpovědnost za obchod s prémiovými výrobky péče o vlasy značky Schwarzkopf Professional ve své oblasti
  • Pravidelné osobní návštěvy kadeřnických salónů
  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Vyřizování objednávek a reklamací
  • Zpracovávání databáze oblasti a obchodních analýz
  • Organizace a realizace seminářů

Očekáváme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Znalost programů řady MS Office - Excel, Word, PowerPoint
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • Samostatnost, iniciativu a proaktivnost
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání s pevnou složkou mzdy + nadstandardní odměny dle vlastních výsledků
  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti s možnostmi vzdělávání a dalšího profesního růstu
  • Služební automobil i k soukromému využití
  • Široké spektrum zaměstnaneckých výhod (příspěvek na stravování a sport, sick days, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších...)

Těšíme se na Vás!

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Společnost
HENKEL ČR, spol. s r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

HENKEL ČR, spol. s r.o., Erika Hrachová