O nás

Naši firmu založili nadšenci s chutí měnit svět a snahou dělat lidský život lepším. Věděli jste, že z firmy Henkel pochází první prací prášek, první šampon nebo první lepící tyčinka? Se značkami jako je Persil, Schwarzkopf, Pattex a více než 50 000 zaměstnanci po celém světě se nám po sto čtyřiceti letech daří zachovat kombinaci tradiční firmy a lídra v oblasti inovací. Kombinace, která vyhrává přední místa na trhu!

Proč k nám

Pojďte pracovat na dalším úspěchu našich celosvětových značek. Máte možnost se stát součástí společných projektů, rozšířit si obzory při komunikaci s kolegy z jiných zemí, podílet se na transformaci v moderní firmu digitálního věku. Nebo vás láká přátelská atmosféra, jako v rodinné firmě? To vše můžete zažít v Henkelu. Navíc s pocitem, že firma vašeho zaměstnavatele je skutečně společensky zodpovědná, jedna z nejlepších ve svém oboru.

Junior Brand Manager v divizi Laundry & HomeCare

Junior Brand Manager

Náplň práce

  • Řízení svěřených značek v divizi Laundry & HomeCare
  • Odpovědnost za dosažení firemních cílů v souladu s nastavenou strategií
  • Analýza vývoje kategorií, finančních a tržních dat, monitoring konkurence
  • Lokalizace a implementace globálních strategií, řízení svěřeného budgetu
  • Tvorba prezentací v PowerPointu, častá práce v MS Excel
  • Komunikace a koordinace strategie s klíčovými odděleními (Sales / Trade Marketing / Category Management)

Ideální kandidát, kterého hledáme

  • +2 roky zkušeností na podobné pozici, ideálně v FMCG
  • Dlouhodobě se chce profilovat v marketingu
  • Pokročilý uživatel MS Excel, který dokáže srozumitelně vizualizovat data a má cit pro práci s MS PowerPoint
  • Chápe, že marketing není pouze o reklamě a komunikaci, ale o všech 4P
  • Nebojí se grafů, dat, a finanční analýzy
  • Má základní povědomí o tom, jak funguje CZ&SK retailový trh

Nabízíme

  • Know-How, jak dělat efektivní a výkonný marketing a jak řídit business
  • Spolupráci se zkušenými profesionály v oboru, se kterými budeš rychle růst
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Atraktivní podmínky spolupráce - bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
  • Práci v prostředí našich nových moderních kancelářích na Praze 8

Těšíme se na Vás!

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím využijte odpovědní formulář níže.

Společnost
HENKEL ČR, spol. s r.o.
Adresa
Boudníkova 2514/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Brand manager, Product Manager, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

HENKEL ČR, spol. s r.o., Erika Hrachová