Heimstaden je jednou z největších společností v oblasti rezidenčních nemovitostí na severu Evropy. Naše portfolio bytů i nebytových prostor najdete ve Švédsku, Dánsku, Norsku, Islandu, Nizozemsku, Německu a také v České republice, kde vlastníme a spravujeme na 43 tisíc bytů a další nemovitosti; obytné domy, nebytové prostory převážně na území Moravskoslezského kraje.
Během pouhých deseti let jsme se z relativně malé společnosti stali jedním z největších evropských hráčů. I přes působení v celkem sedmi evropských zemích je pro nás stále klíčové být všem nájemníkům nablízku.

Příravář/ka staveb

Hledáme PŘÍPRAVÁŘE/PŘÍPRVÁŘKU - posilu do malého, ale důležitého týmu, který se podílí na různých stavebních projektech v rámci našeho bytového portfolia.

Co vás čeká a nemine?

  • Aktivní účast na výběrovém řízení subdodavatelů, následná komunikace s nimi a vyjednávání podmínek spolupráce.
  • Práce s projektovou dokumentací.
  • Odpovědnost za kontrolu rozpočtu.
  • Orientace v položkových rozpočtech staveb.
  • Posuzování kvality odvedené práce a hlídání dodržování termínů.

Bez čeho to rozhodně nepůjde?

  • Máte stavební vzdělání zakončené maturitou.
  • Min. 3 roky zkušeností na podobné pozici.
  • Orientujete se v cenách, materiálech a technologických postupech.
  • Znalost rozpočtového programu KROS nebo BUILDPower.
  • Jste aktivní řidič.

Co vám na oplátku nabídneme my?

  • Stabilní zázemí korporátní společnosti se švédským vlastníkem,
  • celou řadu benefitů od stravenek, výuky angličtiny, přes 13. plat a systém Cafeterie, konče 5 dny dovolené navíc a vitamínovými balíčky,
  • nudit se s námi rozhodně nebudete – pořádáme teambuildingové aktivity, Sportovní den, Den pro rodinu s dětmi, běžecký závod Havířovská desítka apod.
  • odvaha, peče a otevřenost – jsou firemní hodnoty, které nás provází každodenním pracovním životem.

Zaujali jsme vás? Pošlete nám CV. Pokud budete vyhovovat požadavkům, ozve se vám náborářka Denisa a domluví si s vámi pohovor.

Těšíme se.

Společnost
Heimstaden s.r.o.
Adresa
Gregorova 2582/3, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Heimstaden, s.r.o., Denisa Sikorová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.