Heimstaden Czech Services, s.r.o.
Ostravská společnost podnikající v oblasti poskytování služeb a stavebnictví hledá pracovníka na pozici:

Provozní technik/technička norem práce

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Provozní technik/technička.

Máš orientaci ve stavařině a řemeslných pracích?

Máš povědomí o časové náročnosti různých stavebních prací a oprav na bytovém fondu?

Poradíš si s cenovými kalkulacemi?

Jestliže sis odpověděl/a 3x ANO, tak hledáme Tebe jako novou posilu ostravského týmu!

Náplň práce:

  • komunikace s týmy řemeslníků
  • činnost na zakázce v průběhu přípravy a realizace
  • čtení rozpočtů vložených do zakázek
  • tvorba normohodin v zakázce, dle předem definovaného produktového katalogu prací
  • zpětná kontrola zakázek, skutečně provedené práce a porovnání s plánem, použitý materiál a další přílohy

Co by vhodný kandidát/ka měl/a splňovat:

  • úplně středoškolské stavební vzdělání podmínkou, případně praxe v oboru minimálně 2 roky
  • zkušenost s tvorbou a čtením rozpočtů
  • výborné komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost, důslednost

Co nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • 13. plat
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a CAFETERIE
  • slevu na bydlení v bytech HEIMSTADEN do výše až 30%
  • zábavu na firemních akcí
  • školení, výuku AJ
  • pevnou pracovní dobu pondělí - pátek (7:00- 15:30)
  • termín nástupu dohodou

V případě zájmu mi prosím zašlete životopis. Budeme se těšit na případné osobní setkání.

Adresa
Nad Porubkou 1182/1b, Ostrava – Svinov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technik ve stavebnictví, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Heimstaden Czech Services, s.r.o., Helena Kupcová