Heimstaden Czech s.r.o.

Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR, spravujeme 43 000 nájemních bytů v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Společnost RESIDOMO změnila vlastníka, 20. 2. 2020 se jím stala švédská společnost Heimstaden. Ta patří k největším hráčům na evropském trhu s residenčním bydlením a působí celkem na pěti trzích (Dánsko, Nizozemsko, Německo, Švédsko, Norsko). Od roku 1998, kdy byla založena, dokázala do svého portfolia zařadit 52 300 bytů v hodnotě 259 mld. korun.

Co za námi zůstává?

miliard jsme dosud investovali do bytového fondu
milionů jsme rozdělili seniorům na slevách z nájmu
tisíc klientů ročně odbaví klientská centra

Proč k nám a co od nás můžete čekat?

Proč k nám a co od nás můžete čekat?

Naší největší výhodou je stabilita. Tím, že umožňujeme lidem bydlet a lidé musí bydlet, ať je krize nebo ekonomika směřuje ke světlým zítřkům, patříme mezi nejsolidnější zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji. U nás dostanete solidní mzdu, ale hlavně ji vždy dostanete včas a v plné výši. Nehledáme zaměstnance, kteří chtějí co nejvyšší mzdu, ale umí ocenit právě naši stabilitu a spolehlivost. 

Koho hledáme?

Hledáme týmové hráče, kteří umí dělat poctivě svou práci, své sliby plní a dokáží plnit oprávněné požadavky našich nájemníků, tak aby se jim u nás dobře žilo. Našim cílem je vybudovat pro naše klienty přátelský domov, kde se budou cítit dobře. Mimo mzdy nabízíme i propracovaný systém benefitů a stravenky, ale to už bude nejlepší, když si poslechnete osobně od našich personalistů. Navíc organizujeme pro naše zaměstnance nejrůznější společenské a sportovní akce a na konci roku vánoční večírek.

Naše práce má smysl

Heimstaden se snaží podporovat kraj ve kterém žijeme a jeho obyvatele. Proto jsme založili tři komunitní centra Archa v Ostravě, Havířově i Karviné, podporujeme sportovní kluby a kulturní akce, na které můžete mít jako zaměstnanci zvýhodněné vstupenky nebo s námi můžete pomáhat udržovat Beskydy čisté na akci Poděkuj horám – úklid Beskyd.

Naše hodnoty

Péče - Pečujeme o své zaměstnance, partnery a zákazníky a respektujeme je. Vždy se snažíme najít dlouhodobá řešení pro společnost, ve které žijeme.

Odvaha - Nebojíme se hledat nové cesty jak vylepšit to, co děláme. Povzbuzujeme kreativitu, rozmanitost a inovativní myšlení.

Otevřenost - Dělíme se o své zkušenosti a ochotně pomáháme druhým růst. Jsme čestní, důvěryhodní a transparentní ve svých slovech i činech. 


V Heimstaden víme, že podpora různorodosti z nás dělá silnější a lepší společnost. Denně obsluhujeme zákazníky z celého světa, kteří mají v našich budovách své domovy. Naši vlastní lidé, kteří u nás pracují, by to měli odrážet. Abychom udrželi náš náborový proces tak nezaujatý, jak je to jen možné, chceme zdůraznit, že jediná informace, kterou od vás skutečně potřebujeme, jsou vaše kontaktní údaje, adresa a vyplněný životopis s vaší pracovní historií.

Žádné další údaje jako je váš věk, rodinné prostředí apod. znát nepotřebujeme, protože neříkají nic o vaší osobnosti nebo kvalifikaci. 

Vítáme vás s vaší přihláškou u Heimstaden!

Video

Kdo nám tady chybí?

Specialista Obchodní linky

Heimstaden Czech s.r.o.
Adresa Ostrava – Moravská Ostrava
Datum vystavení11. června

Kdo s Vámi bude zpočátku komunikovat?

Pavla Juchelková
HR Generalista

Kde všude máme pracoviště?

Zaujali jsme vás? Tak neváhejte :-)