Inovativní, ekologická a rozmanitá - to jsou jen některé z charakteristických znaků společnosti Českomoravský cement, a.s., jež je součástí významné nadnárodní skupiny HeidelbergCement.

IT Aplikační specialista

Náplň práce:

  • Řešení uživatelských a systémových problémů na platformě MS SQL a SharePoint
  • Vývoj v jazyce SQL a v prostředí SharePoint
  • Komunikace s dodavateli SW, formulace požadavků na úpravy SW
  • Tvorba a aktualizace dokumentace v českém i anglickém jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo IT zaměření
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
  • Obecná znalost IS a ERP systémů
  • Pokročilá znalost práce s nástroji MS Office
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Flexibilita a časová disponibilita
  • Iniciativnost, samostatnost a proaktivita
  • Odolnost vůči stresu
  • Komunikační dovednosti, ochota k dalšímu vzdělávání

Co Vám nabízíme:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Podporu při odborném rozvoji, možnost dalšího vzdělávání
  • Prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • Otevřené a přátelské pracovní prostředí
  • Další benefity (Pracovní doba 37,5 hod., 25 dní řádné dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 12 měsících)

Datum nástupu možný ihned, případně dle dohody

Místo výkonu práce: areál cementárny Mokrá

Společnost
HeidelbergCement ČR
Adresa
Tvarožná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Českomoravský cement, a.s., Radka Fadrná
+420 544 122 616