O nás
company profile cover

HeidelbergCement ČR

Skupina Heidelberg Materials v České republice je tvořená společnostmi Českomoravský cement, Českomoravský beton a Českomoravský štěrk a patří mezi přední výrobce a dodavatele stavebních materiálů na území České republiky. Tyto produkty díky své vysoké kvalitě a širokému spektru užitných vlastností nachází mnohostranné uplatnění v celém stavebnictví: při výstavbě dálničních sítí a železničních koridorů a budování infrastruktury, při stavbách domů, veřejných budov a ekologických stavbách.

Jak se nám daří?
3

obchodní linie

100

provozoven

1 300

zaměstnanců v ČR

Proč k nám?

Nabízíme zaměstnání nejen kvalitním manažerům a odborníkům, ale v rámci speciálních adaptačních a tréninkových programů oslovujeme také čerstvé absolventy vysokých škol, kterým pomáháme nastartovat jejich kariéru. Kvalifikovaní, odborně zdatní a loajální zaměstnanci jsou hlavním aktivem našich společností, a proto věnujeme značnou péči jejich výběru a dalšímu profesnímu vzdělávání. Staňte se i Vy součástí významné mezinárodní společnosti, která zaměstnává více jak 57 000 zaměstnanců v 50 zemích.

Zaměstnancům se snažíme vytvářet maximálně vhodné a zdravé pracovní prostředí, které potřebují k plnění svých náročných pracovních úkolů.

Jak to u nás vypadá?

Fotografie

Video

Koho hledáme?

Účetní

Aktualizováno dnes
  • HeidelbergCement ČR
  • Beroun – Beroun-Město

Mistr elektroúdržby (m/ž)

Aktualizováno dnes
  • HeidelbergCement ČR
  • Praha – Radotín

Specialista/ka pro oblast energií a alternativních paliv

Přidáno včera
  • HeidelbergCement ČR
  • Tvarožná
Zobrazit volná místa

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme
Zobrazit volná místa