Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Obohaťte náš tým a pracujte u nás na pozici:

KONSTRUKTÉR 3D (Kaplice)

Náplň práce:

  • Návrhy konstrukčních změn
  • Příprava dokumentace a podkladů pro výrobu
  • Spolupráce s vývojovým oddělením mateřské firmy v Rakousku
  • Po zapracování možnost konstrukce moderní chladící techniky a zařízení

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ technického směru (strojírenství, chladírenská technika, elektro, apod.)
  • Znalost systému Creo (dříve ProEngineer), popř. Inventor, Solidworks, Catia nebo Solid Edge
  • Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Praxe v konstrukci výhodou
  • Ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci - pozice je vhodná pro absolventy i zkušené uchazeče (máme více volných míst)
  • Možné zaškolení u mateřské firmy v Rakousku
  • Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na bydlení až 5.000 Kč / měsíc
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní akce
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Místo práce: Kaplice

Společnost
HAUSER spol. s r.o.
Adresa
Samota 253, Kaplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Strojní inženýr, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.