Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Obohaťte náš tým a pracujte u nás na pozici:

IT - SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR (České Budějovice)

Náplň práce:

  • Technická správa systémů IT infrastruktury
  • Správa systémů VoIP - Cisco CallManager, software pro call centrum
  • Správa serveru Windows a Active Directory
  • Administrace sítě (LAN, WAN, WLAN)
  • Správa backup systémů
  • Spolupráce s oddělením IT v Rakousku

Požadujeme:

  • Technické vzdělání (SŠ/VŠ) nebo odpovídající praxe
  • Zájem o oblast IT
  • Zkušenosti v oblasti telefonie a telefonických zařízení výhodou
  • Znalost prostředí Windows server 2012/2016
  • Znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni (komunikace s kolegy v zahraničí)
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilně rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Odborné zaškolení od kolegů v ČR a v Rakousku
  • Možnost profesního růstu
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Věrnostní prémie dle odpracované doby
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Místo práce: České Budějovice

Společnost
HAUSER spol. s r.o.
Adresa
Kamarytova 2689, České Budějovice – České Budějovice 5
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, IT analytik, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HAUSER spol. s r.o., Erika Nová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.