Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Obohaťte náš tým a pracujte u nás na pozici:

HR MARKETING (České Budějovice)

Náplň práce:

  • Široké spektrum činností týkající se především oblasti personálního marketingu a HR administrativy
  • Komplexní personálně-marketingové aktivity s regionálním zaměřením na Kaplicko, Českokrumlovsko a Českobudějovicko pro podporu značky coby špičkového zaměstnavatele + drobné dílčí aktivity pro pobočku v Praze
  • Správa stávajícího marketingového mixu, návrhy a realizace nových opatření
  • Zajištění firemních eventů typu vánoční večírek, den otevřených dveří, sportovní akce pro zaměstnance, apod.
  • V závislosti na Vašich zkušenostech - grafika, návrhy letáků, billboardů, on-line marketing, apod.
  • Zajištění interní marketingové komunikace v rámci společnosti
  • Komunikace s novináři, vydávání tiskových zpráv, PR
  • Nákup reklamního prostoru v různých médiích
  • Administrace zaměstnaneckých benefitů
  • Podle časových možností občasné úkoly přímo v rámci personalistiky (náboru)

Požadujeme:

  • Alespoň průměrná znalost německého nebo anglického jazyka
  • Zkušenosti z oblasti personálního marketingu, PR, médií, grafiky nebo personalistiky
  • Znalosti grafických programů (např. InDesign, Photoshop, apod.) výhodou
  • Zkušenosti s nákupem reklamy napříč různými médii výhodou
  • Iniciativní, spolehlivá a kreativní osobnost se zájmem o skloubení marketingu a personalistiky
  • Zaměření na skutečnou přidanou hodnotu a výsledky

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti s řadou příležitostí k dalšímu rozvoji
  • Podporu dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborná školení)
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • 25 dnů placené dovolené
  • Částečně flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravné
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu až 120% měsíční mzdy
  • Příspěvky na sportovní akce, bezúročné půjčky, očkování proti chřipce zdarma
  • a řadu dalších benefitů

Společnost
HAUSER spol. s r.o.
Adresa
Kamarytova 2689, České Budějovice – České Budějovice 5
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Personalistika a HR, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista PR, Specialista marketingu, HR generalista, Specialista HR marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.