Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

TECHNOLOG VÝROBY

Náplň práce:

  • Racionalizace výroby v oblasti podle Vašeho vzdělání nebo praxe
  • Stanovování výrobních postupů, časů, navrhování technologických změn a layoutů pracovišť
  • Zavádění nových technologií do výroby
  • Úzká spolupráce s vývojem (výroba prototypů, předávání požadavků na změny dílů)
  • Účast na výrobních auditech vč. zavádění opatření na odstranění chyb
  • Spolupráce s kolegy v Čechách a v Rakousku

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru (strojní nebo elektro) nebo relevantní praxe
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ (NJ upřednostňujeme)
  • Zkušenosti se zaváděním nových technologií nebo výroby výhodou
  • Zkušenosti s podnikovým informačním systémem a štíhlou výrobou výhodou
  • Samostatnost, proaktivita, kreativní myšlení, stabilita, svědomitost

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na bydlení až 5.000 Kč / měsíc
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • Místo práce: Kaplice

Více volných míst najdete na www.hauser.cz

Společnost
HAUSER spol. s r.o.
Adresa
Samota 253, Kaplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrotechnik, Technik ve strojírenství, Technolog v energetice, Technolog ve strojírenství, Technik výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel