Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

SPECIALISTA ERP SYSTÉMU - INFOR AS/BRAIN (Kaplice nebo Č.B.)

Náplň práce:

  • KEY USER systému pro řízení výroby a souvisejících procesů
  • Zodpovědnost za správu a rozvoj informačních systémů společnosti s ohledem na procesy ve výrobním závodě
  • Udržování aktuálnosti funkcionalit systému a jejich propojení
  • Zpracovávání nových požadavků na IS z výroby a dalších úseků firmy
  • Školení, podpora uživatelů systému, testování a tvorba dokumentace a návodů
  • Hledání nových způsobů, jak automatizovat interní procesy v IS

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru (IT, procesní řízení, strojírenství, apod.)
  • Praxe na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost přímo ERP systému Infor AS / Brain podmínkou
  • Komunikativní znalost NJ nebo AJ (NJ upřednostňujeme)
  • Analytické myšlení, aktivní a systematický přístup k pracovním úkolům
  • Vysoká míra vlastní iniciativy

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Příspěvek na sportovní akce
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Finanční odměny za zlepšovací návrhy
  • Nástup možný ihned
  • Místo práce: Kaplice nebo Č. Budějovice

Společnost
HAUSER spol. s r.o.
Adresa
Samota 253, Kaplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Strojírenství, IT analytik, Project Manager, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Project Administrator, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel