Ve společnosti HARTMANN budeš mít možnost pracovat tak, aby za Tebou byly vidět výsledky. Naše produkty a řešení ovlivňují každodenně životy milionů lidí po celém světě a pomáhají jim vytvářet důstojné podmínky pro lepší život. Věříme, že kvůli tomu má smysl jít o krok dál.

V současné době hledáme mladé talenty na pozici:

TRAINEE

Jsi studentem 4. a 5. ročníku vysoké školy či absolvent do 1 roku?

Máš angličtinu na slušné úrovni?

Chceš pracovat pro mezinárodní společnost?

Máš chuť získat nové znalosti a zkušenosti?

Můžeš se pochlubit studijním či pracovním úspěchem?

Pokud můžeš odpovědět "ano" na výše uvedené, pak možná hledáme právě Tebe!

Nabízíme Ti práci, v rámci které budeš moct nahlédnout pod pokličku potřeb našich klientů, pro které hledáme zákaznická řešení - jedná se o nemocniční systémy. Budeš mít jedinečnou příležitost získat zkušenosti se zlepšováním či optimalizací procesů, testovat navrhovaná řešení, provádět strukturované rozhovory u zákazníka apod. Budeš se přinášet nápady na vývoj aplikací, které povedou ke zvýšení bezpečnosti a kvality péče v českých nemocnicích - zkrátka se staneš platným členem týmu HARTMANN Consulting.

Budoucího Trainee zajímá zdravotnický sektor, rád by přemýšlel o optimalizaci procesů, už slyšel o různých data platformách, ví co je SQL a zdrojové kódy pro tvorbu webových aplikací.

A samozřejmě nechybí chuť se učit;-)

Tak už víš, jestli s námi jdeš o krok dál pro zdraví?

Pokud ano, klikni na tlačítko „Odpovědět“ a my se kromě životopisu těšíme, že nám napíšeš i něco málo o tom, proč právě Ty jsi ideální Trainee pro HARTMANN!


Informace o pozici

Společnost
HARTMANN - RICO a.s.
Adresa
Londýnské náměstí 856/2, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.