Jsme přední český výrobce technických designových svítidel. Na vývoji nových svítidel spolupracujeme se špičkovými techniky, designery, architekty a naše úsilí bylo oceněno mnoha prestižními oceněními za design. S našimi produkty jsme prorazili na evropský, latinsko-americký i arabský trh. Nekopírujeme konkurenci, ale vytváříme nové trendy. Pro naši firemní kulturu je typická otevřenost v komunikaci i otevřenost ke změnám.

SPRÁVCE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU K2

Hledáme správce informačního systému, který bude převážně spravovat, podporovat a rozvíjet užívání K2, má zkušenost na obdobné pozici a ví o čem je řeč. Pokud máte nějaké znalosti programování, ostatní dovednosti u nás získáte.

Náplní Vaší práce bude…

Vrchol druhé nejvyšší hory světa K2 je ve výšce 8611 m n.m. Tam však být nemusíte. Je třeba nejprve získat nadhled nad chodem celé výrobní společnosti a k vrcholu postupně dojít, neboť budete:

spravovat informační systém společnosti, tj. IS K2
tvořit výstupní sestavy a skripty pro IS
komunikovat s uživateli IS, řešit problémy, podporovat a školit uživatele IS ( L1-L2)
komunikovat s dodavatelem IS, zejména vyřizovat požadavky a připomínky k IS
podílet se na zajištění chodu firemní počítačové sítě a dalších zařízení spadajících do kompetence IT oddělení

Vašimi dovednostmi by mělo být…

Kromě schopnosti týmové a samostatné práce, logického myšlení, pečlivosti, spolehlivosti, zodpovědnosti a takových jednoduše normálních věcí je ještě třeba:

praxe na obdobné pozici 2 roky, zkušenost s K2 vítána
SŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo IT zaměření
znalosti programování – (Object Pascal apod; IS má vlastní vývojové prostředí, správce absolvuje specializovaná školení)
znalost databází MS SQL
řidičský průkaz sk. B
znalost AJ vítána

My pro Vás máme…

Jsme tým zaměstnanců, kteří si vytvořili příjemné kamarádské pracovní prostředí. Naučili jsme se společně a otevřeně mezi sebou komunikovat, podporovat se.

Příjemné bonusy, které máme navíc:

zázemí moderní české společnosti s výrobou v tuzemsku
flexibilní začátek pracovní doby
5 týdnů dovolené a také zdravotní volno
stravenky, cafeterii - kartu benefity, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovních výročích, příspěvek při narození dítěte, odměny za doporučení nového zaměstnance
výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
zájem firmy na Vašem odborném a osobnostním růstu
firemní společné akce

Na závěr zbývá

Pokud jsme Vás zaujali a máte pocit, že jste to vy, koho hledáme a na oplátku my, koho hledáte, zašlete nám svůj životopis, odpovíme všem.


Informace o pozici

Společnost
Halla, a.s.
Adresa
Litvínovská 288/11, Praha – Střížkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel