Rakouský holding Haberkorn působí v deseti evropských zemích a s 1.600 spolupracovníky patří mezi 5 nejvýznamnějších průmyslových distributorů v Evropě.

Pobočka v České republice, se sídlem v Mokrých Lazcích u Opavy, se specializuje na návrhy technických řešení a dodávky strojních dílů zákazníkům z nejrůznějších oblastí českého a slovenského průmyslu. Za více než 20 let jsme se pro naše zákazníky stali spolehlivým partnerem především v oblasti mechanických pohonů a normovaných dílů, hliníkového systému pro stavbu strojů, dopravníků, oplocení, či hydraulických komponentů.

Společnost Haberkorn s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici:

PRACOVNÍK ODDĚLENÍ E-COMMERCE

Vaším úkolem bude:

• rozvíjet dynamickou oblast e-commerce v naší společnosti

• spravovat firemní webové prezentace, e-shop, intranet apod.

• správa dat našich produktů

• spolupráce s oddělením marketingu a IT

Nabízíme:

• perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti

• zázemí a stabilitu renomované firmy

• příležitost k seberealizaci

• intenzivní zaškolení a průběžné vzdělávání

• zajímavé finanční ohodnocení závislé na dosažených výsledcích

Očekáváme:

• úplné středoškolské vzdělání

• schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování, ochotu a nasazení

• výbornou znalost práce na PC (MS Office - dobrá znalost Excelu podmínkou!)

• základní znalost grafických programů výhodou (Adobe Photoshop)

• znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete pracovat v dynamické, prosperující, renomované zahraniční společnosti, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis nejpozději do 15. září 2019.

Společnost
Haberkorn s.r.o.
Adresa
Generála Vlachého 305, Mokré Lazce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Direct Marketing, Specialista marketingu, Webdesigner, Pracovník back office, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Haberkorn s.r.o., Kateřina Burns