H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.

Značka H&M, neboli Hennes & Mauritz, je jedním z lídrů ve světě módy. Už od roku 1947 nabízí svým zákazníkům módu a kvalitu za nejlepší cenu a za udržitelným způsobem. Kromě oblečení nabízí H&M také kosmetické produkty a dekorativní předměty ve velmi přírodním severském stylu. Udržitelnost je velmi důležitou součástí firemní strategie značky H&M, které cílem je snižovat negativní dopad módního průmyslu na svět kolem nás.

Jak se nám daří?

Rok vzniku společnosti H&M.
Celkem prodejen H&M ve světě.
Počet lidí v týmu H&M v ČR.

Proč k nám?

Hledáš společnost, kde vládne přátelské prostředí, inspirace a kde můžeš kariérně růst?

Naším cílem je, aby byli členové našeho týmu sami sebou a respektovali individualitu a jedinečnost ostatních. Naše rozmanitost nás totiž dělá silnými a vytváří vřelé pracovní prostředí. Každá individualita je u nás vysoce ceněna, protože když se skvělá skupina lidí spojí a sdílí své znalosti, zkušenosto a nápady, můžeme inspirovat a přilákat zákazníky po celém světě!

Hledáme denně nové talenty a dáváme jim možnosti růstu. Jenom během roku 2017 jsme povýšili na vyšší pozici 120 lidí. A další můžeš být právě ty!

Kromě přátelského prostředí a kariérního růstu nabízíme všem našim zaměstnancům i jiné benefity:

ZAMĚSTNANECKÁ SLEVA

Naši zaměstnanci mohou k nákupům v H&M využít zaměstnaneckou slevu, která platí po celém světě.

MULTISPORT KARTA

Rád/a sportuješ nebo relaxuješ? Tak tě jistě potěší, že jako zaměstnanec můžeš získat dotovanou Multisport kartu.

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Dokážeme se přizpůsobit tvým časovým možnostem nebo rozvrhu. Nabízíme různé typy pracovních úvazků, takže můžeš pracovat i při studiích.

Video

Kde nás najdete?

Koho hledáme?

Prodejní poradce Praha

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.
Adresa Praha
příležitost dne

Visual Merchandiser České Budějovice

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.
Adresa České Budějovice – České Budějovice 6
Datum vystavení24. června

Dekoratér Pardubice

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.
Adresa Pardubice – Zelené Předměstí
Datum vystavení24. června

S kým budete pracovat?

Andrea Patočková – foto
Andrea Patočková
Store manager

Naše společnost nabízí svým zaměstnancům velmi příjemné a stabilní zázemí. Všichni si mezi sebou tykáme, ať jsme na jakékoli pozici. To navozuje velice přátelskou atmosféru. Na své prodejně se skutečně cítím jako ve své druhé rodině. Máme tady k dispozici plně vybavené zázemí a zaměstnanci tak mají možnost během své pauzy doplnit potřebnou energii. Zároveň se mi líbí, že u nás nenosíme žádný nařízený dress code. Všichni tak máme možnost ukázat, kým jsme, naši skutečnou osobnost.

Josef Posekaný – foto
Josef Posekaný
Area visual merchandiser

V prostředí, kde pracuji, jsem velmi spokojený díky přátelské atmosféře. Vždy vím, že se na své kolegy mohu spolehnout. Po zkušenostech ze zahraničí také vím, že díky naším hodnotám a způsobu jak pracujeme, je prostředí a atmosféra stejná jak v Praze, tak i na druhé straně světa.

Michael Kipor – foto
Michael Kipor
Department manager

Co miluju na své práci je rozmanitost. U nás by se ani nedal popsat typický pracovní den, protože vždy je absolutně jiný. Každý z nás si myslel, že jde jen o práci na zkušebních kabinách nebo pokladně, ale není tomu tak. Každý den na nás čekají nové a nové pracovní výzvy. Jsem rád za to rychlejší tempo a různorodost úkolů. Člověk se u nás rozhodně nenudí.

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.